Zombie Terminator
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Zombie Terminator to platformowa dla Androida, głównym celem było znowu walka z zombie. Temat, oczywiście, poobijany, ale wciąż aktualne, więc nie będziemy koncentrować się na tym, lepiej zobaczyć kilka gałek ocznych przygotowali dla nas deweloperzy X conique ...

Zaczyna się od małego wstępu, który opowiada historię w 2066, kiedy to ludzkość w końcu wyczerpał swoje zasoby i stracił decydującą bitwę przeciwko zombie, pozostawiając tylko ruiny i popiołów. Jednak tacy, którzy pozostali i samo w sobie jest nasz bohater, który nie miał nic wspólnego, ale w lewo, aby przejść do ostatniej walce, a nie w trosce o przetrwanie, aby zabić jak najwięcej wrogów!
Nawiasem mówiąc, nie będzie trzy postacie, z których każda będzie odblokować ekskluzywne poziomy. Jeden z nich - człowiek ze stali, prawdopodobnie nie, że o których film został nakręcony, ale po prostu człowiekiem, który nosił obcisłą stalową zbroję i maskę, która jest całkiem dobra obrona. Innym bohaterem jest przedstawiany jako "syna Tai Chi", gdzie najbardziej "Tai Chi" jest podobno starożytna chińska gimnastyka, która stała się podstawą wielu sztuk walki, w skrócie - że karate. Wreszcie trzecia postać, która moim zdaniem jest najlepiej dostosowane do warunków, w których można znaleźć samemu - Zombie Killer, który z jakiegoś powodu okazało się być bardziej stroma niż wszyscy jego bracia, i udał się z nimi!

Następnie czekamy na wielu poziomach, w którym trzeba będzie zebrać pieniądze, aby obniżyć lub strzelać zombie, przeskoczyć nad zagrożeniami i nie umierają, ogólnie rzecz biorąc, ten klasyczny hardcore, z klasycznym motywem. Pieniądze będzie przydatna do aktualizowania broni, które następnie okazały się całkiem sporo.

cechy:

 • Klasyczna wydajność i zombie!
 • ładne zdjęcie i wysokiej rozdzielczości
 • trzy zło zombie bohaterem
 • więcej niż dwa tuziny broń
 • epicka muzyka w tle
 • Hardcore rozgrywka
 • wygodna obsługa
 • no Donata!


Gry Wady:

 • Opracowany słabo ataki zombie animacja
 • Zarządzanie czasem buggy
 • gra jest dostępna tylko w języku angielskim


Konkluzja: jeśli chcesz Hardcore? - Swing! Gra Zombie Terminator to rodzaj ostrego classic, zwykle platformówka z krwi i zombie, tak aby nasza uwaga wyraźnie zasługuje!


Reklama

Pobierz Zombie Terminator 2.6 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 2.6 (16)
Data umieszczenia 2016-07-07 10:08
rozmiar 32.02 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
AVG → Android/G3P.KN.1A9495312360

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-07-07 13:09:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/11 10:05
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |