pełzający
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Przerażające jest niezdarna platformówka dla systemu Android, w którym mamy do podróży przez czarno-białe plamy z czerwonego świata i strzelać kontrowersyjną systemu potworami, starając się przeżyć i ukończyć poziom z maksymalną liczbą punktów.

Nawiasem mówiąc, w stos z ubogiej odprawy i niezdarny gameplay jest nadal dość skromne, ale ta sama historia, która kratenko mówi nam, że następny eksperyment, naukowcy spod kontroli, co skutkuje ogromną liczbą nieprzyjemnych stworzeń, zabić, które naukowcy wywnioskować oraz Nasz bohater, uzbrojenie broń i tarczę.

Gra podzielona jest na poziomy, z których każdy Czekamy na wrogów i poziom trudności stopniowo wzrasta, więc są bardzo proste, aby zobaczyć kilka pierwszych, nadal będzie hardcore. Zarząd następnie elementarne, wykonane w formie wirtualnego joysticka z dwoma strzałkami i dwoma przyciskami. Strzałki pozwalają naszym bohaterem iść lewy lub prawy przycisk pozwala na wykonywanie jedno (tutaj nieskończoną amunicję), a drugi przycisk pozwala na ukrycie się za tarczą, że uratuje jeśli strzelają do ciebie. Skocz w grze nie może, jednak istnieje wiele platform, które wznoszą się i zawsze można dotrzeć do żądanej wysokości. Co zabawne, poziomy same nie zawierają żadnych pułapek lub barier, tak że wszystkie uwaga będzie się koncentrować wyłącznie na wrogów. To wszystko tutaj i zbudowany, strzelać i ukrywa tarczę, będzie to wymagało dobrej reakcji, ale inne niespodzianki w grze można znaleźć. Twój bohater będzie miał 4 życie, przypominające deski ikony baterii, liczbę całe życie i będzie liczba punktów dostajesz za poziom mijania tak, że od jednego do czterech, nie więcej, nie mniej. Aby pomóc poprzez poziomów rozsianych zestawów jednak apteczka dodaje tylko jeden pasek zdrowia, więc dla uzyskania najlepszych rezultatów, radzę uważać;)

cechy:

  • klasyczny gameplay, który nawet nie trzeba skakać
  • wyposażeniowych z dwóch elementów - broń i tarczę
  • w sumie 12 poziomów, ale jeśli można ominąć nich?


Gry Wady:

  • Donat, nawet tutaj!
  • niezręczność?


Rezultat: Creepy Gra stworzona wyłącznie dla fanów retro mocno, że wygląda prosto i praktyka sprawia, że cały system nerwowy, ponieważ na wyższych poziomach zaczyna frank Hardcore!


Reklama

Pobierz pełzający 2.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
+NEW BONUS MISSIONS
"We didn't need the creepy Units any longer, they did what we programmed them to do, so we decided to eliminate the last contaminated specimens, the creepy's.
But one escaped us, he must have had help.."
Gamepad support added:
Fire TV Remote,
Fire TV Gamepad,
XBOX 360 Wireless and Wired gamepads
PS4 Dualshock 4
Steelseries Free
OUYA Gamepad
Logitech F310 (X Mode)
Game Elements Recoil
NYKO Playpad Pro
Any gamepad made for Android (Android version 4.1 or higher!)
informacje ogólne
wersja 2.0 (10)
Data umieszczenia 2016-08-28 10:22
rozmiar 16.74 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-28 13:30:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/12 06:10
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |