Superbrothers Sword & Sworcery
0 (0)

Superbrothers Sword & Sworcery

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Superbrothers Sword Sworcery ta przygoda dla Androida, o których jest coś powiedzieć dzięki twórców Capybara Games, którzy nie opanowali w spokoju. Zostali wspomagana przez towarzyszy z pracowni Superbrothers Inc., która opracowała projekt gry, które będziemy omawiać dalej, soundtrack kompozytor Jim Guthrie pracował, która jest praktycznie album wydany w tej grze, co jest godne pochwały, ale historia ... historia tak ciekawe, ale co najmniej dziwne w każdym razie, to zazwyczaj nie jest dokładnie zadzwoń!

Zacznijmy od historii, która opowiada nam historię wędrowny mnich, który, jak trzeba zrozumieć, z ich tematów. Uważa on, że zwierzęta wierzą w magię, co nadprzyrodzone, a na pewno wierzę w siłę wyższą, że i doprowadzić do celu. Sobie za cel przede wszystkim mnich (kto by wątpić), ale lepiej niż ty sam siebie, jeśli jesteś zainteresowany w grze.

Dokonywanie piksel tutaj, w tym przypadku, nie wspominając na próżno nowoczesnej techniki gry, która podobnie jak reszta historia porusza się w spiralę, a teraz, jak widać, ponownie włączyć, gdy ludzie podziwiają pikseli. Może za 5 lat to się zmieni, ale teraz wszystko jest tak. Jednakże, jeśli nie zwracać uwagę na pikselach i konieczność bardzo przyzwyczaić się do stosowania się do dobrego zrozumienia tego, co się dzieje - tak stylowego. Pejzaże, krajobrazy, budynki, bardzo, bardzo ładne. Gra w ogóle jest piękne, ale żeby być precyzyjnym - atmosferyczne, a to nie neguje potrzebę walki przy użyciu miecza i tarczy, rozwiązywać zagadki i interakcji z innymi postaciami. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko, co może chcesz tu mieć.
Pytanie pozostaje kwestia ceny, która jest prawie $ 5, która bierze grę na poziomie, który niektórzy właściciele androidy psychicznie nie można przezwyciężyć. Inną wadą może służyć jako brak tłumaczenia na niektórych językach, takich jak rosyjski, co znacznie utrudnia grę.

Konkluzja: gra Superbrothers Sword Sworcery pewno warto zastanowić się, przynajmniej jeśli lubisz tego gatunku, ponieważ takie atmosferyczne, dziwne zagadki i piksele nie każdy lubi. Nawiasem mówiąc, gra jest dostępna na PC, tak aby ocenić możliwości uzyskania nieco więcej;)


Reklama

Superbrothers Sword & Sworcery dla Celkon Campus A125

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/12 10:25
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |