Naród ruchu: sterowniki uliczne
4.4 (6)

Naród ruchu: sterowniki uliczne

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Traffic gry naród: sterowniki uliczne tym wyścigu od twórców BadTrip, które mamy po raz pierwszy, ale z gry;) Mimo, że jest to konieczne dla nich nie jest łatwe, ponieważ Android wyścigów staje się coraz bardziej, a nie wszystkie z nich są złe, jest bardzo ciekawe okazy, oprócz tego istnieje biegacz wyścigów i wiele podobnych gatunków, że inne rzeczy są równe, będzie również gra konkurencyjna. Tak czy inaczej, deweloperzy nie mają pochodzić z pustymi rękami i oferują nam całkowicie świadomy i rzeczywisty produkt.

Jednak te wyścigi przypomni biegacza, klasyczne nie powinno być nazywane, albo stał się już klasykiem, trudno powiedzieć. Ale gdy w menu głównym, pojawi się mapa i misja są na niej znajduje się gdzieś trzeba jechać na pewną odległość, gdzieś się ukryć przed policją, ale nie jest zależny od misji do kierowania się w linii prostej, można wybrać dzień / noc i ruch może to być w jednym kierunku, albo, co zwiększa trudności i nie przeciwnie. Co to jest ładne, rulitsya samochód tutaj dość realistyczny, łatwo jest czuć, a sama kontrola jest organizowany z pomocą kierownicą wirtualnego. Tylko przyjemność i środowiska, które jest miastem na kawałki i długich tras, ale to nie wygląda jak coś jednorodzinnym, i nie ma oznaczenia odpowiednie drogowe i sygnalizacja świetlna i bieguny na poboczu drogi, które oświetlają drogę w nocy, w ogóle, deweloperzy próbowali. Jeśli chodzi o samochody, nie są one bardzo dużo, tylko 16, ale twórcy obiecują, aby dodać kolejny plus, aby już mają zdolność do zmiany koloru samochodu, koła, trzymać winylu, a nawet melodii. Jedyną rzeczą, która nieco może mieć negatywny wpływ na postrzeganie - wszystkie samochody nie są licencjonowane, choć przypomina niektórych modelach, a pierwszym zadaniem jest zbyt proste, ale po przejściu etapu gry daje o wiele bardziej interesującą rozgrywkę.

cechy:

  • dobra grafika i animacja
  • przyjemne i realistyczne jazdy
  • kilka rodzajów miejsc
  • Trzy tryby gry
  • Poszczególne misje i zadania
  • 16 samochodów do wyboru (nie będzie więcej)
  • strojenie
  • bogata i zróżnicowana ruchu
  • stół z liderów i osiągnięć w Internecie


Gry Wady:

  • Donat


Konkluzja: naród gry Ruch: sterowniki uliczne trudno nazwać wyścigu wysokiej jakości, klasyczny, ale nie wchodzą jednak w porównaniu z biegacz wyścigów, który jest dość dużo większość z nich będzie utrudniać, nie wahaj się.


Reklama

Pobierz Naród ruchu: sterowniki uliczne 2.01 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
New VYNIL for 23 February and 8 March! Premium only!
Fixed fonts
Invite friends and earn gold! Every invited playing friends brings for 10 gold!
Fixed mirror in garage
Fixed cop car prizes
Added unlimited fuel
Added discount offers
Improved fonts - it is much better now
Online challenge races! Play PVP with random rivals! Win and earn reputation!
Fixed searching for players on PVP mode
Fixed FB share screen
informacje ogólne
wersja 2.01 (111201)
Data umieszczenia 2016-07-11 11:00
rozmiar 56.16 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (5)
Bkav → Android.Adware.Fictus.187F

Cyren → AndroidOS/GenPua.D66AA33C!Olympus

ESET-NOD32 → a variant of Android/Inmobi.D potentially unsafe

AVware → Trojan.AndroidOS.Generic.A

Fortinet → Adware/Startapp.A

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-07-24 12:57:17
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.38★ 87.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/15 06:57
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |