Tracky Pociąg
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Tracky Pociąg Gra jest biegaczem dla Androida, w którym będzie podlegać pociągu pasażerskiego kursującego świat pikseli. Właściwie jest to pierwszy deweloperzy projektów zderzenia Lab Limited, która rozpoczęła swoją podróż ze świeżymi pomysłami, najważniejszą rzeczą, aby kontynuować tak poszło, jak długo gra nabiera tempa, po złapany niemal sto tysięcy pobrań!

Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś myślał, że potrzebne do sterowania pociągiem - pomyłki, trzeba położyć szyny, na których sam pociąg i gotowe! Ogólnie rzecz biorąc, praca w swoich oddziałach okazał się być bardzo niebezpieczne, ponieważ będzie położyć szyny bezpośrednio przed pociągiem, który jest gotowy, aby złapać cię w każdej chwili! Ale to będzie działać z tym, co jest tam, więc przygotujcie się na dynamicznej rozgrywki, że będzie 100% love it!
Pole gry tutaj w nieskończoność, ale wciąż reprezentuje świat z przeszkód i barier, kolejnych różnych krajobrazów i innych funkcji, o której ci powiem. Głównym zadaniem tutaj - aby zarobić jak najwięcej pieniędzy, które można odebrać po drodze, a sama może wnieść do pasażerów, których pociąg transport. Pasażerowie będą w różnych miejscach i szkolić je znaleźć prawo położyć szyny bezpośrednio przed nimi, a następnie zatrzyma się, dając fory i odebrać pasażerów, a następnie kontynuować na ich drodze. Jednak, aby zdobyć pieniądze na ich wybrani pasażerowie muszą wysiąść na stacji, przed którą również trzeba położyć szyny. Jedynym problemem jest to, że pociąg może pomieścić ograniczoną liczbę pasażerów, więc ta operacja będzie miała prodelyvat stale.
Jaki jest haczyk?
Pokonany w tej grze jest niemożliwe, jeśli jednak barierka wpadać na przeszkody, tracisz czas, a pociąg nie zezwala na takie błędy, tak że kilka wypadków i po prostu miażdży cię, i na jakiej gra jest skończona. Zarobione pieniądze mogą zostać przeznaczone na modernizację pociągu, który będzie pomieścić więcej pasażerów i inne ciekawe przedmioty, które można kupić i Donat, ale tutaj to jest do ciebie.

Konkluzja: gra Tracky Pociąg był bardzo oryginalny i bardzo ciekawy, rozwija się, a deweloperzy bardzo uważnie przeczytać wszystkie komentarze i sugestie, tak, że z dnia na dzień jest coraz lepiej!


Reklama

Pobierz Tracky Pociąg 1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
It’s ‘Hot in the City’ with the biggest update of Tracky Train yet! As well as the gorgeous new City location we’ve added the amazing Industrial stage! There’s also the all new Wizard Express and a host of new passengers to pick up.
Don’t get sidetracked, check it out now!
informacje ogólne
wersja 1.2 (32)
Data umieszczenia 2016-10-28 10:22
rozmiar 40.15 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/16 07:25
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |