Samolot bojowy 2: Warplane War
4.7 (6)

Samolot bojowy 2: Warplane War

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Samoloty Combat 2: Warplane War letalka dla systemu Android, w którym będzie można zarządzać nie tylko samolotów bojowych, ale także wziąć udział w walkach powietrznych, odtworzył historii II wojny światowej! Twórcy gry są takie same, a mianowicie BraveTale, a to sprawiło, że ostatnia część, zwana samolotów bojowych 1942. Nawiasem mówiąc, pierwsza część była dość popularna, wyprzedane do prawie 10 milionów sztuk, co jest dość dobrym wynikiem dla tego gatunku.

Rozgrywka w grze jest dość znany, wszystko tu jest podzielona na odcinki, z których każdy podzielony jest na misji, które na ogół oferują dość solidna photography zegar czasu gry, a to jest duży plus dla darmowej gry! Łącznie 6 epizodów i 12 misji, więc za siebie;)
Jak zwykle, pierwszy misji będzie stosunkowo krótka i są one tworzone, aby nauczyć się, jak zarządzać i wyjaśnić podstawowe zasady, co się dzieje, ale już od samego początku misji trzeba będzie strzelać i zestrzelić samolot wroga! Zarządzanie, nawiasem mówiąc, jest to dość proste, więc to nie jest problem w symulatorze, wszystkie stworzone dla wygody, a nie poświęca się rzeczywistością. To nie było przyjemne - dość trudne do określenia, gdzie wróg, jakby wyszedł z Twojego pola widzenia, z góry jest dno albo gdzieś indziej - będą musiały przyzwyczaić. Po prostu nie podoba mi się brak jakiejkolwiek skali, pokazując stan samolotu, jedyną rzeczą, która jest alarmująca, gdyż uderzył w dym, który jest dość gruba krój samolotu. Oczywiście znajdziesz kilka rodzajów broni, wiele samolotów, które jest bardzo dobre, i powtórzyć oryginał, oczywiście, wszystkie rodzaje taktyk bojowych, które następnie mogą zostać sprawdzone, należy wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

cechy:

  • Piękna grafika, fizyka Arcade i wygodne sterowanie
  • 72 misji w oparciu o II wojnie światowej
  • różnych broni do walki ze swoimi wrogami
  • Gra doskonale zoptymalizowany i nie zajmuje zbyt dużo miejsca
  • wiele możliwości rozwoju, jak w technice i umiejętności


Gry Wady:

  • Donat


Rezultat: świetna gra zręcznościowa z samolotów w ogóle, walka gry Samoloty 2: Warplane Wojna okazała się trochę lepiej i trochę bardziej interesująca niż pierwsza część, tak, że plan, że będzie nieco bardziej popularny;)


Reklama

Pobierz Samolot bojowy 2: Warplane War 1.0.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (2)
Data umieszczenia 2016-07-13 12:14
rozmiar 47.67 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-24 15:36:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.7★ 94%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/17 06:10
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |