Croatoan
4.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Croatoan ta gra fabularna dla Androida, ma bardzo mocny historię, a część oryginalnej gry, która opóźni cię na pewno! Gra produkowane PlayApps Inc z siedzibą w Korei, a to oznacza, że ​​twórcy jasno wiedzieć dużo na temat tego gatunku!

Fabuła jest tu dość skręcony, ale wszystko zacznie się rozbić i przetrwanie załogi, którzy będą musieli walczyć o swoje życie, aby przetrwać w nowym środowisku, aby zebrać potrzebne materiały i tworzyć coś nowego, poza tym konieczne jest, aby zbadać przyczynę incydentu i oczywiście nie zapomnij o czas przejazdu, który złamie tę historię na różne historie i różnych miejsc, gdzie wszystko się dzieje.

Gameplay, nie licząc historię przypomina Role Playing 90. Tutaj grafiki też odpowiednie, a dynamika nie zajmuje, niemal natychmiast, pozostawiając samolot trzeba walczyć ze zwierzętami, które będą na was atakować, zbierając wszystkie tamten spadnie , Sterowanie w grze jest dość skomplikowany, ale łatwy w użyciu, w każdym przypadku należy się do tego przyzwyczaić. Ponadto trzeba będzie kompletny spis wszystkich rodzajów umiejętności i zdolność do jednostek, które w niektórych grach jest bardzo mało, szczególnie na platformach mobilnych!

cechy:

  • wspaniały i kręciło działki
  • niezapomniana przygoda w niezwykłym świecie, a czas podróży
  • kilka typów broni z unikalnych cech,
  • wielu NPC, z którymi można porozmawiać i uzyskać zadań
  • Możesz grać w pojedynkę lub w trybie online z przyjaciółmi
  • Wysoka dynamika i doskonała animacja
  • wiele zagadek i skarbów
  • Zbierz recepty i materiały, aby coś wyjątkowego


Gry Wady:

  • Donato nie było bez
  • gra jest dostępna tylko w języku angielskim


Rezultat: niesamowita gra fabularna Croatoan może wydawać się dość nietypowe i niezwykłe, ale to jest jego znaczenie! Nadszedł czas, aby przełamać schematy, które są nałożone na nas po raz kolejny, że nadszedł czas, aby rozwijać!


Reklama

Pobierz Croatoan 1.5 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.5 (6)
Data umieszczenia 2017-11-23 14:30
rozmiar 48.82 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie SMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

bezpośrednie wybieranie numerów telefonu

Pozwala aplikacji na dzwonienie pod numery telefonów bez Twojej wiedzy. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami lub połączeniami. Aplikacja nie może dzwonić pod numery alarmowe. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wykonując połączenia bez Twojej zgody.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/17 08:20
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |