School Bus kierowca autokaru 2
0 (0)

School Bus kierowca autokaru 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra School Bus kierowca autokaru 2 to symulator dla Androida, w którym trzeba dostarczyć swoje dzieci do szkoły i odebrać od niego, a nie dzieci, a ty nie jesteś zadowolony rodzic, ty - kierowca autobusu szkolnego! Twórcy gry przygotowali TrimcoGames, którego portfel składa się prawie wyłącznie z dużej liczby symulacji, które są zdominowane przez autobusy. Jednak dzieci nie dotrzeć do szkoły, więc za kierownicą i uderzył w drodze, drodze czeka na Ciebie!

Jednak, podobnie jak w każdym innym symulatorze, gra tutaj jest dość nudne, tak, nic oprócz nawilżania tu nie ma. Więc, park w wyznaczonym obszarze (podświetlone na żółto prostokąta), obejrzeć film, jak dzieci siedzą w autobusie i przejdź do miejsca, gdzie powinny być sadzone, czasami miejsca, może być kilka, a ich odległość wzrośnie w zależności od poziomu, a na pierwszym poziomie przełęczy ma 500 metrów ... główny wskaźnik będzie czas, w którym zostały zakończone zadanie (zaczyna liczyć z dużym marginesem na początku misji) oraz braku wypadków, co jest dość trudne do osiągnięcia, dlatego - czytaj dalej.

Biorąc pod uwagę tę samą grę z perspektywy symulatorze, można łatwo znaleźć zarówno zalety, jak i wady, co zostanie omówione. Grafika i fizyka w grze jest całkiem przyzwoity, nie licząc bardzo uporządkowane rozchodzenie się autobusem do 60 km h, zwykle zwinnością nie różnią. Trzeba będzie pedał gazu i hamulca, ale zamiast kierunku kierownicy. Sight kabiny nie ma, ale można znaleźć na desce rozdzielczej znajduje się prędkościomierz i obrotomierz, że taka praca, ale strzałka w prawym panelu nie porusza się w ogóle, nigdy u dołu ekranu. Ponadto, poszczególne przyciski pochodzą klakson, kierunkowskazy, awaryjne, a nawet zanurzyć gang-light, która jest dość oryginalny i gdzie spotyka się trochę. Jak wam kilka różnych autobusy będą dostępne, które można kupić za zarobione pieniądze, autobusy rzeczywiście przypominają czymś rzeczywistym, lecz którzy na ogół podziwia na autobusach? Przede wszystkim trudnej drogi, która prawie zawsze jest bardzo wąska, prawie zawsze są albo pod górę lub z nią, zawsze są puste, nie ma ruchu, a także miejsca, w których konieczne jest dostarczenie dzieciom wybrane wyłącznie przez przypadek, więc nie zdziw się, jeśli czasem trzeba je sadzić w pole ...

Konkluzja: gra School Bus kierowca autokaru 2 jest dobry symulator, ale osobiście uważam, że trudno jest zrozumieć, co dokładnie ta gra może być zainteresowany w większości graczy, ale jak pokazuje praktyka, zwykle wręcz przeciwnie dzieje.


Reklama

Pobierz School Bus kierowca autokaru 2 1.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-Bug fixed;
-GUI adjusted;
-Levels optimized;
-Graphics polished;
informacje ogólne
wersja 1.6 (7)
Data umieszczenia 2018-08-29 17:02
rozmiar 70.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/18 07:26
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |