Idź Kizi Go!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Go Kizi Go! Czy runner dla Androida z Kizi Games, którzy mają siedzibę w Izraelu i stworzyła serię gier o tej Kizi, który wygląda jak skrzyżowanie dinozaura i Cyclops. Jest to bardzo dziwne, ale wygląda na ładny charakter, stale się uśmiechają i nie zniechęcony, przygnębiony prawdopodobnie programistów, bo ta postać jest bardzo popularny nie cieszyć się, i dlaczego, aby dowiedzieć się więcej;)

Ale po pierwsze, porozmawiajmy o samej grze, która, jak już pisałem, odnosi się do jednego z najbardziej popularnych gatunków - Runner! Jednak Runner to coś całkiem przeciętne, ponieważ w rzeczywistości nie daje nam żadnych podkreśla, oprócz faktu, że bohater może działać po suficie w razie potrzeby. W pierwszej kolejności, taki pomysł został już wdrożony wcześniej, tym lepiej, a poza tym nie oferuje niczego. Wystarczy uruchomić przodu, zbieranie kryształów i spróbować ominąć wrogów, aby uruchomić tak dalece jak to możliwe, gromadząc kryształy. Gra nie posiada fajne grafiki, fajne fizyka, lub jakiegokolwiek innego elementu cool, wyróżnia go spośród innych.
Jednak to wszystko jest uzasadnienie lub wyjaśnienie, gra jest prawdopodobne, gdyż cała seria gier było przeznaczone dla konkretnych odbiorców - dzieci. Są gotowi do gry, bez zwracania uwagi na grafiki i fizyki są ważniejsze niż postać, którą kontrolują, a teraz najważniejsze pytanie, które jest łatwe do odpowiedzi na temat przyczyn niskiej popularności - który jest Kizi?
Odpowiedź, oczywiście, nikt nie wie, nawet Google nie wie.
Spośród nagród, gra nie jest bardzo skomplikowane, nie zawiera Donati, dzięki czemu nadaje się dla dzieci, jeszcze jedno pytanie, czy będzie ich interesów?

Konkluzja: gra Go Kizi Go! dobrze spełnia wymagania dla dzieci do zabawy, wydaje mi się, ale ze względu na brak popularności z charakterem, jego przyszłość jest niepewna, zwłaszcza jeśli twórcy nie planują przeprowadzić silną kampanię.


Reklama

Pobierz Idź Kizi Go! 0.94 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Updated sounds
- Bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 0.94 (94)
Data umieszczenia 2016-07-14 12:58
rozmiar 42.98 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-24 18:00:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/18 08:55
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |