Wojna Crab
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Wojna Crab gra jest zatrzaskowe dla Androida, w której trzeba bronić honoru i godności całych gatunków stworzeń - a mianowicie, kraby! W rzeczywistości, walka o prawo do przejść tego rodzaju występują na powierzchni ziemi, ponieważ od dawna marzy! Gra opracowana w malezyjskiej firmy Appxplore Sdn Bhd, więc najprawdopodobniej z życiem kraby wiedzą całkiem dobrze!
Fabuła gry rozpoczyna się wiele wieków temu, kiedy kraby istniał spokojnie na powierzchni i nie dotykać, ale ta sielanka nie mogła trwać długo, bo okolica rozliczane duże gady, które z przyjemnością te kraby jedli, tym samym niszcząc całą populację. Kraby nie miał innego wyjścia, niż zejść do podziemia, gdzie nie dostanie gada. Żyli tam przez długi czas, stopniowo gromadząc kryształy promieniowania aż odradza się w nowych stworzeń, gotowy do powrotu na powierzchnię i walczyć z panującym tam gady! Gdzieś tam, i zaczyna się gra;)

Mówiąc o krabów. Oczywiście, że są w różnych rozmiarach, widziałem i małe, wielkości monety i dużych widać, wielkość ciała, które mogą być porównywane z głowy osoby dorosłej, a pazury wielkości dłoni ... dziwne w ogóle wyobrazić, kto mógłby prowadzić je z dala! Jednak kraba jest naprawdę bardzo smaczne i są zdolne do nory w ziemi, więc zakładamy, że realizm jest częściowo spełnione!

Następnie, rozgrywka sprowadza się do najczęściej stosowanego zatrzaskowe, które z jednej strony, nawet smutne, bo na początku widzimy "silny" zmyte, co wymyślić dla normalnej strategii, ale w końcu mamy najbardziej zwykłe zatrzaskowe, które jednak wielu się spodoba! Być może najważniejszą rzeczą jest to, że gra zawiera dużą ilość treści, które nie są dość typowe dla zwykłej kąpieli, chodzi o:

  • Istnieje osiem kilkanaście unikalnych kraby
  • trzy tuziny przywódcy, który poprowadzi armię
  • Sześć umiejętności, które zostaną opracowane
  • setki podłogowe niebezpiecznych gadów, które mają do czynienia
  • obserwować mutacji i przekształcenia swoich oddziałach
  • zabij go i uzyskać legendarne nagrody
  • wzywa sojuszników w trudnych czasach


Konkluzja: ta gra Crab War zatrzaskowe bogatych treści, które przypadnie do gustu wszystkim fanom tego gatunku, bez wyjątku, być może, głównym i jedynym minusem tej gry - wielki Donat, ale najbardziej uporczywe poradzić sobie bez niego!


Reklama

Pobierz Wojna Crab 3.44.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
v3.44.1
Happy Easter! The mysterious rainbow butterfly has appeared. Catch it and collect flower bulbs and exchange them for a special reward!
- Introducing the Easter Super Bundle! Get it now for amazing value!
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 3.44.1 (509)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:40
rozmiar 122.08 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/19 07:09
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |