Tiny Miner
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tiny Miner to gra zręcznościowa dla systemu Android, w których trzeba wyodrębnić wszystkie rodzaje zasobów i złoto, które niektórzy z Was już wie! Twórcy gry przygotowali nam Qube 3D, w których jest to drugi projekt, więc proponuję, aby aktywnie wspierać je!
Pamiętacie grę Gold Mine? Nie musiał kopać złoto, schodząc w różnych kopalni, niestety, oprócz złota i kamieni szlachetnych nie było zasobów, jednak mieliśmy to wszystko przekształcić w walucie obcej i kupić sobie nowy strój i różnych materiałów pomocniczych. W tej grze mamy spełnione wszystkie zasady oryginału, z kilkoma wyjątkami - tu najbardziej!
Węgiel, żelazo, srebro, złoto, kamienie szlachetne, platyna, artefakty, a nawet uran - to co dostaniesz w kopalni, to wszystko może być wymieniane na pieniądze, które można wydać na schodach, które pozwalają, aby wspiąć się na szczyt, na podporach która pozwoli na kruszą kopalni, zestawy pierwszej pomocy, które przywracają energię, mosty, a także dużą mapę skarbów, które doprowadzą cię dokładnie do bogactwa! Jednak kawałki mapie można znaleźć w kopalni, to wszystko zależy od wytrwałości.
W odniesieniu do różnic się od oryginału - Twój bohater jak poprzednio będzie miał jakiś zapas energii, która jest obecnie nie wydawać pieniądze na ruch tylko do pracy z kilofem, która w ogóle jest miłe. Zmniejszyć ilość plecaku, więc często mają zostać zlikwidowane, obecnie posiada tylko 10 minerały wydobyte, który jest dość mały, i rozszerzyć plecak nie może od razu, ale nadal możliwe. Ważną cechą - gra nie jest podzielona na poziomy, to jest po prostu jeden wielki poziom, gdzie można odebrać dosłownie godzinami, umieszczenie znaku, to lepiej, aby przejść do następnego razu! Ogólnie rzecz biorąc, gra była znacznie większa i bardziej interesujące w ogóle, ale z wad można zauważyć słabą animację dość prymitywne animacji, a także skromne dynamikę, szczególnie w odniesieniu do pracy z kilofem, ale mam nadzieję, że jest poprawne!

cechy:

  • Wiadomo, znajome i wciągająca rozgrywka
  • proste, ale przejrzysta grafika
  • piękne soundtrack
  • wsparcie joystick
  • wielu różnorodnych i ogromna kopalnia rudy
  • można grać na wiele godzin!
  • no Donat


Gry Wady:

  • skromna animacja
  • Dynamika nie jest wystarczająco jasno


Rezultat: Tiny gry Miner będzie pasować do wszystkich fanów oryginału z wielką cierpliwością, bo jeśli nie, to grać przez długi czas nie można, i to właśnie jest głównym punktem gry, która, jak to rekompensuje niewielki rozmiar oryginału!


Reklama

Pobierz Tiny Miner 1.6.10 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Uzbek translation added thanks to Ismoil Xojiakbarov!
Esperanto translation added thanks to James Bridge!

Finally you can REMOVE ADS with in-app purchase!

Android 64bit support!
informacje ogólne
wersja 1.6.10 (1006017)
Data umieszczenia 2021-07-17 18:40
rozmiar 23.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje qube 3D na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.96★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/19 08:17
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |