Pokemon GO
4.2 (63)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Pokemon GO dla Androida to projekt, który jest jeszcze trudniejsze do wiązania jakiegokolwiek gatunku, który jeszcze tak głośno krzyczy, że jest to innowacja w branży gier, a tam jest trochę prawdy. Ale zacznijmy od początku. Jest bardzo dobrze znana firma jak Nintendo, który od dawna słynie z dekoderów, a także jest właścicielem franczyzy dla takiego zjawiska jak "Pokémon", które są strasznie popularne zwierzęta, o które dziś stały się zapomniane, ale udało im się wyciągnąć nerwów rodziców wszystkich świat, który na co dzień usłyszeć wołania swoich dzieci z "Chcę Pokémon!" albo coś w tym stylu. W związku z tym mamy już "Pokemon", ale druga część była firma Niantic, Inc., znana niektóre android właścicieli (na ogół jest to ponad 10 mln) przez grę Ingress, która obejmowała interakcji społecznych ludzi na ziemi, która została przekształcona w grę na polu bitwy, przeglądu sposobu gry można znaleźć na naszej stronie. Ale to było 2 lata temu i, mimo dużej popularności gry, coś brakowało. Jednakże, łącząc zwiększona gier rzeczywistość i Pokemon dostać się do gry Pokemon Idź, liczby pobrań, który przez pierwszy miesiąc zbliża się do 50 mln, a czasami wstrząsnąć, nawet tych, którzy nie wiedzą, kim jest Pokémon, którzy nie oglądał tej kreskówki.

Co tu się dzieje? W rzeczywistości, wszystko jest dość proste, baza danych o wnioskach i Ingress Field Trip (pamiętaj, że jest to nadal aplikacja od twórców Niantic, Inc.) został w pełni załadowany do tej gry i uzupełnione rzeczywistość, rzeczywistość, w której żyją iw którym Pokémon one trzeba złapać. Skupiając się na czujniku w aplikacji można dowiedzieć się, jak daleko jesteś od pokemonów, a następnie, za pomocą aparatu w telefonie, będzie w stanie go namierzyć i złapać działa pokebolom go. Nawiasem mówiąc te same pokeboly też trzeba spojrzeć na obszarze, wszystkie ich ograniczoną liczbę, obawiam się, że w dużych miastach tych ludzi zaczną walczyć ...
Łapanie Pokemonów dodasz go do swojej kolekcji i nadal grać do pompki aż do poziomu piątego, po którym będziesz mieć możliwość dołączenia do zespołu i udziału w walkach pokemon, który jest również miejsce na ziemi, w pomieszczeniach trenirovochnyz, które są pomalowane w barwach zespołu, który wygrał ostatni raz. Ogólnie rzecz biorąc, pomysł jest naprawdę fajne i ciekawe, to naprawdę sprawia, że ​​ludzie się poruszają, więc jeśli pojawi się mężczyzna biegnie ulicą, patrząc na telefon z aparatem fotograficznym - nie wahaj się, po prostu łapie swoje pokemony ...

Odwrotna strona medalu.
Gra wzbudziły wielkie emocje, które z pewnością twórcy zdecydowali się włączyć do ogromnej ilości pieniędzy, co próbujesz zbyt wiele. Zacznijmy od prostego - istnieje grono Donat, wystarczy nemeryannom można kupić pokeboly złapać więcej Pokémon, można kupić dopalacze i tak dalej i tak dalej, wszystko można kupić, a ceny nie są jasno zadowolić wielu. Wtedy są bardziej naglące problemy, takie jak potężny program kładzie baterię w telefonie, i że nie było tak smutno było wydać szereg ustawień, a nawet zmniejszyć jasność ekranu, to będzie lepiej. Aplikacja nie działa na Androidzie 4.4 i poniżej nie działa na dla platformy Intel, a co najważniejsze - w tej chwili jest ona dostępna tylko dla tych trzech krajów, w tym USA, Australii i Nowej Zelandii. W załączniku można pobrać grę, ale nie martw się, jeżeli z powodu niezgodności lub problemów z serwerami na danym obszarze nie działa, prędzej czy później, ta gra jest, aby podbić świat.

W rezultacie, gdy nowy projekt jest dosłownie rozrywając rynek gier jest bardzo dobra, to co najmniej interesujące, a co najlepsze, to znaczy, że gry na komórkę nie stoi w miejscu, a teraz ma nową niszę, która jest nikt nie jest zajęty, więc gra Pokemon GO android-zapewnił popularność, konkurenci musieli poczekać;)


Reklama

Pobierz Pokemon GO 0.239.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Trainers, here’s what’s new in Pokémon GO!

- Kick off the new Season with Pokémon GO Fest on June 4, 2022, and June 5, 2022. Tickets are available now!
- You can also share the fun of Pokémon GO Fest by gifting tickets to your friends!
informacje ogólne
wersja 0.239.2 (2022060701)
Data umieszczenia 2022-06-16 21:15
rozmiar 120.71 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

contentProviderPermission

contentProviderPermission

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(63)
4.24★ 84.85%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/15 07:35
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |