CarsBattle
2.4 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra CarsBattle tym wyścigu, ale najważniejszą rzeczą nie jest tu rozwinąć trochę prędkości i wyprzedzić rywali, a zwłaszcza nie wykazują dobry czas okrążenia ponieważ społeczność tutaj po prostu nie ma! Możesz znaleźć się w wielkim świecie, gdzie można iść w dowolnym kierunku, to tylko jeden problem, oprócz ciebie, to jest sto maszyn, każde zadanie - przetrwać niszcząc wszystkie inne można odgadnąć, gdzie to prowadzi?
Twórcy gry przygotowali podjęte w przyszłości, z którymi są już zaznajomieni z grą Burza Tank, który trudno nazwać sukcesem, jednak to naprawić! I stworzyć grę, która osobiście przypominał stary, ale bardzo strome Vigiliante 8, w którym wielu z nich grał na konsoli.

Ideą gry jest dość prosta - rzucasz w otwartej przestrzeni i oferują przetrwać, jedynym kierowcą, który przebywa na terytorium, to tylko jeden problem, masz setki wrogów! Mogą RAM, mogą strzelać, ale będą robić to samo, więc uważaj! Im więcej przeciwników przetrwać, tym więcej można się zabić, tym więcej dostaniesz punktów na koniec przyjazdu, punkty mogą być również przeznaczone na inny pojazd, który jest całkiem sporo, a zwieńczenie swej pracy będzie czołg, wobec którego nikt nie może się oprzeć!


cechy:

  • dynamiczna, ekscytująca rozgrywka i pozytywne
  • Doskonała animacja i ładna grafika, przypominający Crossy drogowego
  • dość prosta operacja
  • wielka gama pojazdów i zbiorniku!
  • Leaderboard


Gry Wady:

  • Jest mała Donat
  • obecna reklama


Rezultat: CarsBattle gra była naprawdę zapalającymi i tak prawie każdy znajdzie tu coś dla siebie, coś, co będzie ciągnąć się przez wiele godzin, a może nawet dłużej. Pozostaje tylko jedno pytanie, Czy to możliwe, aby przetrwać tutaj w ogóle, pozostaje jedynym kierowcą?


Reklama

Pobierz CarsBattle 3.006 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
3rd time rebuild, 10 times better game experience!
informacje ogólne
wersja 3.006 (3006)
Data umieszczenia 2022-01-12 07:10
rozmiar 59.65 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.38★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/20 07:00
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |