przestrzeń Zwierzęta
0 (0)

przestrzeń Zwierzęta

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Kosmiczna gra zwierząt jest dość proste do zrozumienia gra zręcznościowa dla systemu Android od młodych niezależnych twórców serce bije Games, które są już zaznajomieni z kompletnym grze TD, który jest tak popularny i nie ... Niemniej jednak, postanowili zmienić gatunek, oferując wspólne zręcznościowa.

Głównym celem gry jest dość prosta - latać tak wysoko, jak to możliwe, najlepiej - aby dostać się na otwartej przestrzeni, które jednak nie od razu. Trzeba będzie zmienić charakter i 'rakiety' wielokrotnie aktualizowanych, który wydawał mi się proces dość logiczne, tak czy inaczej, będzie musiał zacząć od prostego. Pierwszy samolot będzie kawałek bieżni, która mocowana dwa balony i parę skrzydeł, które pozwalają zdjąć, gdy utwór jest w ruchu, a przesuwając go być królikiem doświadczalnym. Wzrost będzie występować w trzech oddzielonych ścieżek, które mogą być aktywnie przemieszczane tak, że w rzeczywistości gra jest pionowa Rahner. Wspiąć się zbierać monety i bonusy i monet będzie przydatna na zakup akcesoriów dla zwierząt, które wykonują wzrost, a także na nabycie innych zwierząt i samolotu. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na zielony pasek na dole ekranu, który reprezentuje poziom energii zwierzęcia kiedy kończy - urządzenie przestaje rosnąć i spadnie na ziemię. Co ciekawe wdrożony i bonusy, na przykład, jeśli podniesiesz jabłko, to będzie dodać trochę energii, ale jeśli to bułka z masłem (węglowodany netto!), To będzie to zwiększyć szybkość jak zwierzę zacznie aktywnie uporządkować swoje łapy. Nie bez przeszkód, które muszą latać sąsiednich torach, w ogóle, wszystko jest jasne i można zrozumieć bez trudności.

cechy:

  • gra jest idealna dla całej rodziny
  • Duża różnorodność zwierząt, który chciał być astronauci
  • wiele różnych pocisków
  • regularne nagrody dla dziennego spożycia
  • Stół z liderami i zapisy
  • Gra w języku 3 językach (angielski, rosyjski, ukraiński)


Gry Wady:

  • Jest mała Donat


Konkluzja: zwierząt kosmiczna gra nie dostaniesz nazwać jakąś rok przełomowy, czy coś takiego, ale jako zwykła gra - gra jest całkiem udany, można go pobrać za darmo, więc spróbuj go, gra tutaj jest bardzo wciągająca;)


Reklama

Pobierz przestrzeń Zwierzęta 1.09 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Optimization
Performance improvements
informacje ogólne
wersja 1.09 (9)
Data umieszczenia 2016-07-18 13:45
rozmiar 49.36 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-24 23:12:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/21 06:43
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |