DEUL
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra jest DEUL strzelanka dla Androida, które również można nazwać pojedynkiem symulator, które nie zostały jeszcze spełnione, jeśli tylko na Dendy, gdzie grał z pistoletu! Jednak żadne dodatkowe gadżety tutaj nie jest konieczne, tylko dla Androida i dobrej reakcji! Opracowany grę w towarzystwie Greenlight Games, okazją do spotkania, z którymi mamy jeszcze nie, ale ta gra jest po prostu zaczęli, jak to nabiera tempa!

Sens gry okazała się być niemal prymitywne - trzeba strzelać do wroga szybciej niż miał na ciebie, a także muszą się tam dostać. To jest fundament, wokół której obraca się tam wszystko. A reszta drodze, też całkiem sporo. Na przykład, można odblokować różne pociski, które zwiększą szanse na wygraną, można pompować niektóre z umiejętności swojego bohatera, który służy temu samemu celowi, można kupić biżuterię (jako główny bohater dziewczyna), która pokaże, jak bardzo cool!

Interesującą cechą.
Grafika w grze, jego niezwykłe farby, ręce. W tym samym czasie, co miesiąc statystyki z liderów reset i lidera, na koniec miesiąca dostaje obraz podpisu autora, oto zabawy prezenty dla najbardziej trafne;)
Ponadto, twórcy nie nalegał na Donati, który ma w grze, ale nie jest to obowiązkowe. Tylko to nie jest reklama, ale oglądając go, można tylko, jeśli chcesz otrzymywać premie lub dodatkowe waluty w grze, nie wchodzić w drogę ona być w pozostałym czasie, więc to wszystko bardzo cywilizowane.
Ponadto warto zauważyć, że projekt rozwija, nowe tryby gry, nowe bronie i nowe poziomy, więc dołączyć i stać się członkiem wizualnej ewolucji wniosku, że będzie lepiej na twoich oczach!

Rezultat: DEUL gra jest obowiązkowa dla tych, którzy lubią strzelać, ale jest gotów zrozumieć, leczyć uproszczony schemat, który jest w zasadzie małe dzieło sztuki, w tym przypadku, nie należy zapominać, że masz co miesiąc będzie miał szansę to dzieło do odbioru, a prawdziwa, może być powiesić na ścianie;)


Reklama

Pobierz DEUL 0.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Added Local Multiplayer
Removed Ticket System
informacje ogólne
wersja 0.1 (201230)
Data umieszczenia 2021-02-17 16:31
rozmiar 36.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/22 07:12
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |