SimpleRockets
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

SimpleRockets gra jest logiczna dla Android, który jest o wiele bardziej nadaje się do takiej definicji jako projektant, ponieważ to właśnie ich gra. Przygotowany przez grę dla nas twórców Jundroo, LLC, a oni nie byli pierwszymi, i nie ostatni projekt, klatka ma podobną grę o samolotach i coś podobnego, gdzie jest to niezbędne do budowy mostów, które doża dość ekscytujące. Głównym i jedynym minusem większości swoich aplikacji - są one wypłacane, na przykład, ta gra będzie kosztować $ 3 i dużo czy mało - sędzia dla siebie, ale powiem wam o grze.

Gra opiera się na kilku bardzo ważnych zasad, które musisz znać.
Po pierwsze - można stworzyć statki kosmiczne! Dostępne jest wiele różnych modułów, które w dowolnej ilości i kolejności, można połączyć ze sobą i zobaczyć jak to startuje i jak w stanie utrzymać się w locie. Ponadto, tutaj można nawet zbudować Rovers z kół, które również mogą zostać poddane kontroli w tej sprawie!

Po drugie - jest zaangażowany w badania! Można spróbować zdjąć z dowolnej planety w naszym Układzie Słonecznym, wszystkie planety są koniecznie inna grawitacja, co niewątpliwie wpłynie na właściwości lotne.

Po trzecie - trzeba myśleć i rozwiązywać problemy, które są bardzo dobrze umieszczone w grze, dzięki czemu można się rozwijać i myśleć poprzez nowe plany, które będą coraz lepiej za każdym razem. Weźmie pod uwagę startu prędkość, zasięg lotu, minimalną ilość paliwa i wiele więcej, to wszystko będzie konkurować z innymi graczami i udowodnić sobie.

Po czwarte - gra opiera się na prawach fizyki, które mają 400 lat temu, bardzo precyzyjny i szczegółowy opis Keplera, osoba, która stała przodek oryginalnych pomysłów lotu w kosmos, niż jesteśmy teraz aktywnie korzysta.

Parametry: SimpleRockets gra to świetna gra logiczna, która opiera się na czterech zasadach prostu pozwala uzyskać niepowtarzalny i wciągająca fabuła.


Reklama

SimpleRockets dla Celkon Campus A125

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/24 07:34
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |