Fish Out Of Water!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Fish Out Of Water! Jest to zręcznościowa dla dzieci na Androida, które zostało przygotowane dla nas deweloperzy Halfbrick Studios, znane praktycznie każdego właściciela androida w grze jak Fruit Ninja, przeboje wszech czasów!
Jednak dzisiaj nie będzie włamać się zresztą, że gra jest wyraźnie skierowany przede wszystkim do dzieci, które mogą być w stanie znaleźć w nim wiele zabawnych momentów.

Sens gry sprowadza się do konieczności rzucić rybę w miarę możliwości z pre-ryba musi wyskoczyć z wody i złapać odpowiedni czas, uruchom go, więc ona skacze przez fale jak kamień żaba, jak ten zabawy niektóre dzieci w wodach, jeżeli uznają, płaski kamień , Po przejażdżce zatrzymania ryby na falach i ponownie zanurzyć się w otchłań ich domu, w zależności od zakresu i piękno kraby lotu narazi cię ocenić, podnosząc tabliczki z punktami. Śmieszne, prawda?
Nawiasem mówiąc ryba jest tylko sześć, a każda z nich ma swoje unikalne zdolności i możliwości, powinien przyzwyczaić się wykorzystać, ponieważ aby uzyskać maksymalny wynik będzie twoim głównym celem. Ponadto ukończenie codziennych zadań można otrzymać kryształy, które działają jako walucie lokalnej, pomaga nabyć dopalacze i pokazać maksymalne rezultaty.

Nadszedł czas, aby mówić o wadach, które nie jest z pewnością obecny.
Na początek warto zauważyć, że w tej grze o dziecięcej ma Donat, który można przeznaczyć na środki wzmacniające, które początkowo nie jest najwłaściwszym rozwiązaniem. Drugi punkt, który może nie być tak oczywiste, choć i gra dla dzieci, ale nie czuję, że to słynne umiejętności Halfbrick Studios ...

Rezultat: zapisać wszystko, co napisałem w wadach gry Fish Out Of Water! Jest to świetna aplikacja dla dzieci, które po prostu kochają go za jego prostotę i pozytywne, na którym te deweloperzy są bardziej niż zdolny.


Reklama

Pobierz Fish Out Of Water! 1.2.9 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
General bug fixes and minor improvements.
informacje ogólne
wersja 1.2.9 (129004)
Data umieszczenia 2016-07-20 13:44
rozmiar 50.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-24 23:39:18
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/24 08:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |