Symulator Pająk: Amazing Miasto
3.8 (4)

Symulator Pająk: Amazing Miasto

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Pająk Simulator: Amazing Miasto zręcznościowa jest około pająków dla Androida programistów z HGamesArt, który postanowił zrealizować swój nietypowy pomysł, lub swoich obaw, bo zwykle ta gra to tylko nie będzie działać. Chociaż coś jakbym widział. Ideą tej gry jest bardzo prosta - Twoim zadaniem jest zniszczyć miasto, w którym byłeś, i to jest jedynym celem. A co najważniejsze - aby zdobyć jak najwięcej punktów awarii, logika tutaj jest dość proste, tym bardziej zniszczenia - tym więcej punktów!
Wyjątkowo w tej grze był wybór samych środków rażenia, której rola istnieją ogromne pająki, które można włączyć samochód lub podważają stację benzynową, pozostając w stanie nienaruszonym, praktycznie ożywił horror! W innych podobnych gier w tej roli często wybierają inne, bardziej klasycznych potworów takich jak King Kong, albo ogromny dinozaur ... dobrze, pająki, od pająków!

Jednak niezwykła idea była zbyt prosta realizacja tego, co chciałem rozmawiać, począwszy od wad. Gra miała dobry plan, ale fizyka zniszczenia pozostały na prymitywnym poziomie, zwłaszcza gdy atakują pojazdy, jest natychmiast zauważalne. Wtedy najważniejsze - odsetki w grze, która jest szalenie szybki zanik, ponieważ oprócz możliwości zniszczenia nie będzie mieć nic. Atak nikt na ciebie, więc nie trzeba się bronić, walczyć z innymi pająkami też nie zadziała, ponieważ multiplayer (który istnieje) pociąga za sobą niszczenie stawów. Po prostu nie podoba mi się logiki punktacji, na przykład, jeśli będzie obejmować kilka kolumn w wierszu, można dostać więcej punktów niż zniszczonej stacji benzynowej ... to wszystko dziwne.

cechy:

  • Piękna grafika i pracował na miasto
  • osiem pająków, że skopiowane z oryginałów
  • sześć różnych miast do zniszczenia
  • jest multiplayer
  • no Donat
  • żadne krwawe efekty i inne okropności


Konkluzja: gra Pająk Simulator: Amazing Miasto można uznać przepustkę, ponieważ z jednej strony nie ma oczywiste braki, z drugiej strony, nawet jeśli jesteś zainteresowany, to nie będzie trwało długo. Szanse są, przede wszystkim fanom spodoba pająki ...


Reklama

Pobierz Symulator Pająk: Amazing Miasto 1.0.5 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (43)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:39
rozmiar 32.8 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.8★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/25 07:24
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |