Rozmowa Tom Złoty Run
4 (37)

Rozmowa Tom Złoty Run

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Rozmowa Tom Złoty Run to zawodnik dla systemu Android, w których uczestnictwo jest już dobrze znane postacie z gry Talking Tom i związane z nim, będziemy polować na złocie, ze zwykłym formacie gry, najbardziej klasycznym zawodnik, podobnie jak setki innych podobnych do niego. Twórcy gry stały niezmienne właściciele franczyzowych, firma Outfit7, który już próbował swoich sił w produkcji Rahner z Tom i jego przyjaciół, była to gra Rozmowa Tom Skuter wodny, którego ocena została na naszej stronie, a które okazały się bardzo popularne, ponad 10 milionów pliki do pobrania, co oznacza, Ponad 10 milionów dzieci szczęśliwy (a może i dorośli), więc dlaczego nie powtarzać "Focus"?

Jednak!
Rahner dziś trudno jest zaskoczyć kogoś, wiedząc, że to twórcy próbowali go unowocześnić trochę oferując alternatywną wersję wydatków złota, które zbieramy w trakcie wyścigu. Nasz ulubiony Tom jest mój dom, że są wyposażone w to złoto! Nawiasem mówiąc, pomysł jest bardzo dobry, ponieważ gracze mają rzeczywistą motywację, aby uruchomić więcej i zbudować basen lub piękny posąg lub modernizacji istniejącego budynku jako całości - to świetny pomysł!
Jak dla biegacza, zrobił, choć dość standardowe, ale bardzo wysokiej jakości. Piękna grafika, doskonała animacja, proste sterowanie i sam klasyczny gameplay, że wszystkim się podobało w tej samej i podobnej Subway Surfers grze. Przy okazji mamy do pracy na jezdni, tak że nie będzie wiele niebezpieczeństw: wszelkiego rodzaju ogrodzeń, przejeżdżających samochodów i wiele więcej. Podczas pracy, jesteś w klasyfikacji tylko dwa parametry, ilość złota, które udało się zebrać, a liczba metrów, które można uruchomić.

cechy:

  • Zbierz jak wiele barów i zbudować duży i piękny dom
  • punktów zdobył, można otworzyć nową lokalizację, gdzie zmiany rozgrywki
  • tylko pięć znaków, w tym Tom i Angela
  • znaleźć wszelkiego rodzaju dóbr i innych ukrytych bonusów


Gry Wady:

  • Donati nie mógł zrobić bez, ale można to zrobić bez niego


Konkluzja: gra Rozmowa Tom Złoty bieg biegacz jest prawie idealny dla dzieci i to wszystko, a jeśli masz wątpliwości - pobrać grę za darmo i przekonaj się sam!


Reklama

Pobierz Rozmowa Tom Złoty Run 5.8.1.1281 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
READY, SET, GROW!
Collect droplets and grow your own tree in an amazing eco event. Unlock Super Tom, Super Angela and other amazing rewards as you go.
informacje ogólne
wersja 5.8.1.1281 (1250)
Data umieszczenia 2022-04-10 19:50
rozmiar 115.78 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(37)
3.99★ 79.87%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/25 09:00
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |