kroki
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Kroki gra jest biegaczem w popularnej rozwoju formacie Ketchapp, tak aby pozostać wiernym swoim zasadom - przyjazny, ale bardzo skomplikowane rozgrywki, minimum opisu (bo nie jest to wymagane), a proste, ale znowu, wystarczający prześwit, z nieskazitelną animacji i dobrego fizycznego Model.

Niemniej jednak, mogę oficjalnie powiedzieć, że wyobraźnia twórców zaczęła zanikać, bo ta gra jest niesamowicie przypomina Adventure Cube i Spike Run, a także ich projekty, w rzeczywistości jest to coś pomiędzy tymi dwoma grami, jedyną rzeczą, dodano - Nowością, o której ci powiem.
Zaczyna się dość zwykle - trzeba kontrolować sześcian rzucająca się w kolejce przed nim drogi, i konieczność unikania kolce, które pojawiają się w niektórych miejscach, ale potem dodał windy, dodane miejsca, gdzie można spaść i dodatkową przestrzeń, na której można skakać, dodał miejsca z murów słonecznych i miejsc gdzie można teleportować rzuci w poziomie premii, gdzie można zebrać dużo kryształów. Przy okazji gry postanowili podzielić na poziomach, tak irytujące o nieskończoności można zapomnieć, ale to, co jest najbardziej interesujące, w końcu, że gra jest bardzo łatwe i przyjemne, więc odtworzyć go na chwilę o tych gier, które wygląda na to, że nawet nie pamiętam .. ,

cechy:

  • piękne i proste grafiki
  • wygodna obsługa
  • przyzwoita animacja
  • dobry soundtrack
  • wiele przeszkód
  • wiele poziomów


Gry Wady:

  • wiele reklam, które może być wyłączone dla małej ilości pieniądze


Konkluzja: wszyscy deweloperzy w Ketchapp jest uderzające ludzi, a etapy gry to potwierdza. Byli w stanie wziąć coś męcząca i dzięki kilku nowych pomysłów, aby zasada ta nowa i ciekawa gra, to świetnie!


Reklama

Pobierz kroki 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (1935)
Data umieszczenia 2016-07-21 09:09
rozmiar 27.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-25 01:39:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/26 07:07
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |