Gripen Fighter Wyzwanie
3.9 (30)

Gripen Fighter Wyzwanie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Gripen Fighter Challenge to, że pokaże nam, co może być strome samoloty z firmy Saab wyścig na samolocie dla Androida, nawiasem mówiąc, to samo nazwisko i deweloperzy, co jest dość dziwne. Większość ludzi zdaje sobie sprawę ze swoich firmowych samochodach Saab, które 20 lat temu były uważane za bardzo wysoką jakość i szybkie, dzięki unikalnej turbiny, jednak firma od dawna jest w kryzysie, częste zmiany w kierownictwie iw końcu pozwolili samochody zatrzymany. Niemniej jednak, firma zaczyna się od samolotu, gdzie mogli czerpać dobre pomysły do ​​produkcji samochodów, jednak w 1990 roku części do samolotów są podzielone na niezależną organizację i na los przemysłu motoryzacyjnego nie jest istotne. Oczywiście, głównym produktem firmy są myśliwce, które zostaną omówione!

Niestety strzelać w tej grze nie będzie oferowany maksymalny nacisk tutaj jest wykonany z pilota, oraz opcje (tryb gry), nie będzie niewielu. Gdzieś trzeba jak najszybciej przejść przez wszystkie punkty kontrolne, gdzie Fly-systemy, gdzieś do wykonywania innych zadań, których liczba wynosi ponad 10 sztuk, pozwalając, aby rozgrywka jest dość zróżnicowana. Nie zapomnij programistom i dobrze o fizyce w ogóle grafika będzie również podobać wielu, choć świat nie różni się niespotykaną urodę, którą można przypisać do wiecznego grzechy wszystkich gier z samolotów, z kilkoma wyjątkami. Zbędne, aby osiągnąć dobre wyniki trzeba będzie dobry refleks i pewien talent do zarządzania kosztownym i najszybszych środków transportu!

cechy:

  • piękne symulacji fighter
  • Piękna grafika i realistyczna fizyka
  • można dostosować myśliwiec
  • Dobrze zaprojektowany model samolotu i głos
  • dokładne i wygodne sterowanie
  • Kilkanaście misje wariacje
  • no Donat


Gry Wady:

  • małych samolotów, nie ma ognia


Konkluzja: gra Gripen Fighter Wyzwanie jest dobrym letalka coś innego, tutaj trudno powiedzieć, choć nie do końca rozumiem jego prawdziwy cel, chyba że taki rodzaj reklamy ... no, kto chce kupić samolot?


Reklama

Pobierz Gripen Fighter Wyzwanie 1.1.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Minor Bugfixes
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (21)
Data umieszczenia 2019-01-29 11:30
rozmiar 88.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
Wszystkie aplikacje Saab na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
3.9★ 77.9%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/28 07:12
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |