Boks Fizyka
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Boks Fizyka jest boks dla Android, który trudno nazwać gier walki, a nawet bardziej, symulator i zrozumieć to może być dosłownie pierwszych sekundach gry, gdy widzisz, jak i to, co dzieje się na ekranie, jednak gra jest o walce, i kochamy ! Przygotowane odgrywają samotnego dewelopera nazwie Bakir Omarov iw tej chwili to jest jego unikalny projekt, i uwzględnia się coraz popularniejsze, najprawdopodobniej, nie ostatni.

Wróćmy do gry. Czym jest pole wszyscy jesteśmy świadomi - dwie osoby przejdź do ringu w rękawicach bokserskich i pokonać siebie. Zwycięzcą jest ten, kto zdobył najwięcej punktów (sędziowie postanowią, że), albo ten, kto ściąć wroga. W tym przypadku, czekamy na uproszczenie kapitału wokół, więc, że zwycięstwo będzie pobierana do tych, którzy zadają więcej ciosów wroga, a walka będzie trwać tylko jedną minutę. Poniższy uproszczenie czeka związane z zarządzaniem, który realizowany jest tu jeden przycisk, który pozwala skakać, huśtawka i pokonać wszystko, co nie wystarcza do przeprowadzenia udanej bitwy.
Choć szczerze mówiąc, pomimo prostej grafiki i prostą kontrolę zadzwonić gra prosty język się nie włącza. Ma to dość dziwne i przy interesującej fizyki samym czasie, a wróg ma sztucznej inteligencji sprawia, że ​​suma gry jest dość trudne. Warto również zauważyć, że najnowsze aktualizacje dodano nowy tryb gry, która będzie walczyć w stylu kickboxingu, co oznacza, że ​​zostaną wykorzystane i nogi! Plus, deweloper aktywnie dodając nowe postacie i nowe lokalizacje.

cechy:

  • niezwykłe i pozytywne rozgrywka
  • Ma okazję grać razem
  • prosta obsługa
  • wiele miejsc i znaków
  • bardzo złożone sztuczna inteligencja
  • kilka trybów
  • no Donat


Konkluzja: gra Boks fizyka może być określany jako prymitywne powodu grafiki i kontroli, jak również nietypowe, ze względu na skomplikowaną rozgrywkę i humoru, jak w ogóle mogło być prawdziwe, druga sprawa jest taka, że jest to konieczne dla ciebie?


Reklama

Pobierz Boks Fizyka 1.5 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Removed all ADS, game is 100% free!
informacje ogólne
wersja 1.5 (5)
Data umieszczenia 2020-03-05 04:31
rozmiar 22.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/27 07:12
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |