Kompletne Zamek
1.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Kompletne Zamek jest RPG dla Androida, a jeśli wierzyć twórcom Huanjia Games, to nie jest nawet prosty RPG, jak ARPG, który obejmuje wiele działań, które w ogóle, a w zwykły roli nie jest trudne do znalezienia, ale tutaj podobno nawet więcej!

Co ciekawe, jest to przypadek, w którym programiści, nawet z Chin, nie wyważać otwartych drzwi, użyli fakt, że tak każdy lubi, idee, zasady i inne momenty, które często wykonane w Chinach, to tylko jeśli chodzi o JAKICHKOLWIEK rzeczy, to zwykle negatywne, co do gry, to dlaczego nie?
Oczywiście, każda nowoczesna gra fabularna stworzona, aby być jak wielu innych, tak aby nie szokować użytkownika - to jest tutaj, można mieć pewność, że sama do końca, gra sprzedała wiele pomysłów z jednego z moich ulubionych strategii - Heroes of Might and Magic o których wszyscy wiemy. W tym samym czasie będziemy oferować tylko trzy klasy postaci - mag, zwinny mężczyzna z mieczem i mocny typ zbroi i mieczem, too. Szczerze mówiąc, gdy nie wystarcza i gdzie jest Archer? W tym przypadku tutaj, wszystkie znaki ze skrzydłami, które ty prawdopodobnie minęły ... Co do reszty, to wszystko jest takie same, jak zwykle, się zadań, zwiedzanie zamków i lochów, walczyć z dużą ilością wrogów i kołysanie, huśtawka, huśtawka ! Nawiasem mówiąc ja też walkę, jest czymś bardzo podobnie ...

cechy:

  • doskonała ARPG, wchłaniane dużo przeszły projekty
  • Piękna grafika i doskonała animacja
  • Walka w Internecie można zaliczyć do 100 do 100 graczy!
  • Trzy klasy do wyboru
  • zamki, lochy, gildie, a bardziej
  • dużo questów i misji


Gry Wady:

  • Ze względu na dużą liczbę sztucznej gry oczywiście traci swoją indywidualność
  • nie Donat


Konkluzja: gra Kompletne Zamek jest galimatias wszystkiego, co można znaleźć w tym gatunku na Androida w ciągu ostatnich 5 lat, i powiedzieć, że to źle, że nie dostał, gra jest bardzo intensywny, a pięknie okazało, może to nie jest etyczne? Ale kogo to obchodzi, zwłaszcza jeśli cieszyć się grą!


Reklama

Pobierz Kompletne Zamek 1.0.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
We’re excited to announce the release today of new updates that make gaming even better!
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (9)
Data umieszczenia 2016-07-25 10:29
rozmiar 44.32 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Bkav → Android.Malware.SDi.3FB3

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-07-25 13:30:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/28 10:26
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |