Zbiornik Strike 3D
3.3 (33)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Tank Game Strike 3D jest czołg na Androida, który nie jest trochę tak jak inne gry, takie jak zbiornik liderów gatunku jak WOT Blitz, i tym podobne, które znajdują się u góry, z oczywistych powodów. Ale co, jeśli nie wszystkie z niej pasuje? Niektórzy myśleli, dzięki czemu programiści Doodle Telefony Ltd., skąd się ta gra, która z pewnością nie ma już jakieś znajome cechy, co będziemy mówić bardziej szczegółowo.

Zacznijmy od tego, co jest pierwszą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę - w tej grze nie ma sposobu, aby grać w trybie online, co oznacza, że ​​do gry przeciwko innym graczom, określanych jako "prawdziwych" wrogów nie można. Play tylko z botami, farsz jego ocena i oglądanie ich wzrost w tabelach z innymi graczami. Może to nudne, ale w rezultacie nie ma potrzeby dostępu do Internetu, a jednocześnie nie będzie narzekać na graczy, którzy zapłacili wszystko, co znaleźli, a teraz cię zabić od czasu do czasu, maksymalna - będą wyżej w rankingu, ale na boisku walka nie natknąć nich.
Drugi punkt, który można wytłumaczyć faktem, że projekt jest młody - oprócz języka angielskiego nie ma nic, więc jeśli nie wiesz, że gra będzie trudne.

Jednakże, jeśli dwa ostatnie punkty jesteś zadowolony, to należy zwrócić uwagę na grę, ponieważ ma dobrą grafikę, przyjemne fizyki, istnieje kilka typów zbiorników i ładnych obejmujących walk, które powoli, ale zbliża konkurentów, zwłaszcza jeśli chodzi o gry. Nie zapominaj, że zbiorniki mogą zostać zmodernizowane według własnego uznania, wyznaczając w ten sposób strategię gry, starając się osiągnąć maksymalne wyniki.

cechy:

  • dziesiątki różnych zbiornikach o różnych cechach i funkcjach
  • sześć aren, w którym można spotkać się z wrogiem
  • Sześć kilkanaście misji w trybie kampanii
  • można grać bez dostępu do internetu
  • dobra grafika i przemyślany bitwy


Gry Wady:

  • nie Donat
  • Nie dostępne w Internecie
  • gra nie jest tłumaczona na inne języki niż angielski


Konkluzja: strajk gry Tank 3D jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy nie są zainteresowani w walkach online i starając się nie wydawać zbyt dużo ruchu w Internecie, dzięki czemu programiści dość kompetentnie zajmuje niszę o których wiele zapomniane w wyścigu o liczbę graczy w Internecie.


Reklama

Pobierz Zbiornik Strike 3D 2.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 2.0 (14101)
Data umieszczenia 2019-05-23 10:20
rozmiar 20.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(33)
3.27★ 65.41%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/30 06:44
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |