Dots & Co.
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Dots Co jest logiczna z punktami, a fani zapewne natychmiast rozpoznać znajome motywy, ponieważ autorzy tej grze zwanej Playdots, Inc., stworzyli również gra dwie kropki, wielkie puzzle, które zostały pobrane ponad 10 milionów ludzi! Oczywiście, nowa gra jest także o miejscu i coś jeszcze powtarza popularny projekt, tworząc wewnętrzną konkurencję, oferując dość przyjemne pracach twórców. Mówiąc o programistów, co lubię o nich - nie wyrzucać swoje projekty i tak gra dwie kropki aktualizowane przez kilka lat, oferując do tej pory przez ponad siedmiuset poziomów! Szczerze mówiąc, ja opanowałem tylko połowę, nie wiem, jak można przejść przez tak wiele więcej ... Jest to gra wszech czasów, mam nadzieję, że nowy projekt będzie taki sam!

Trochę dziwne, ale ...
Z wyjątkiem nowych małych elementów, które już pojawiają się w grze dwie kropki, ta gra jest praktycznie analogiem. Czekamy na wszystkich tego samego minimalistyczny i bardzo fajny design, tej samej muzyki pięknym tle, wszystkie tej samej gry, wymagające punkt scalania tego samego koloru, wykonując na każdym poziomie pracy, próbując utrzymać się w wyznaczonym liczbie ruchów. Mamy identyczną zarabiania i wszystkie te same znaki, za wyjątkiem kilku nowych, jak również wszystkich tych samych udogodnień, które są oferowane, oraz przeszłości gry ... nic złego, bo to ostatni mecz był bardzo dobry, ale Adresatami nowa projekt nie rozumiem ... może gra będzie starał się po prostu chwycić nowych graczy, którzy nie wiedzieli o starej wersji?
Jest to jednak w szczegółach i składa się z faktem, że nowa gra stała się trochę lepiej, oferując nam więcej znaków, nową ścieżkę dźwiękową i inne pozornie niepozorne małe rzeczy, które pozwoli Ci spędzić grając w tygodniu ...

cechy:

  • można grać za darmo, bez irytujących reklam
  • w tej chwili jest 155 poziomów, oczywiście, to nie będzie więcej
  • prosta gra logiczna z ciekawych zadań oraz rosnąca złożoność
  • piękne położenie i nienaganna konstrukcja


Gry Wady:
Niestety są one takie same jak w przeszłości. Na początek to Donath, bez którego można zrobić, a jeśli go używać - będzie kosztowne. Następnie energia, która jest wydawana na poziomie pasażu, więc grać bez zatrzymywania się i nie będzie działać bez Donato.

Konkluzja: gra Dots Co jest świeże dzieło gatunku, jest to niemożliwe do zignorowania, niezależnie od tego, czy grasz w ostatniej części, czy nie, to wspaniała gra, huśtawka!


Reklama

Dots & Co. dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje PlayDots na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/31 07:02
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |