Off-Road Buggy Rally Racing
4.5 (4)

Off-Road Buggy Rally Racing

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Off-Road Buggy Rally Racing wyścigi android, który odbędzie się tam, gdzie nie ma asfaltu, gdzie nie ma żadnych zasad i nie ma miejsca dla słabych, ponieważ bardzo trudno jest przetrwać w tym świecie! Twórcy gry - firma Desert Safari Studios, która ma sporo projektów, ale nie wcześniej kontakt z nimi, jak widać, nie było powodu, i ta gra będzie po prostu dobry powód;)

Przeciągnij wyścig będzie w trybie zwykłym, ty i inni członkowie przyjazdu rozpocznie się razem i Twoim zadaniem jest, aby dojść do mety po pierwsze, że po prostu nie będzie to trudne. Na początek, tor tutaj jest dość wąski, co oznacza, że ​​zawodnicy mają naciskać i trzymać jego trajektorii, co będą robić to samo. Następnie tor zawarte przez najbardziej chwytliwych miejsc, które można myśleć, więc spełniają wzgórza, góry, doły i inne przeszkody, która jest trudna do pokonania, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że deweloperzy próbowali trochę fizyki. Jednak grafika w grze okazało średniej, jeśli chodzi o kontakty z innymi samochodami, bez uszkodzeń, a samochód będzie zachowywał się dziwnie, w związku z tym z pewnością istnieją wady. Jednak gra jest świetna ścieżka dźwiękowa, która dodaje entuzjazmu i dynamiki, co niektóre rasy są zdecydowanie nie wystarczy. Oczywiście, że nie zbędne powiedzieć o jakimś wózkiem, który będzie dostępny dla Ciebie, to potężne potwory stworzone specjalnie dla tych warunkach może pojawienie charakteru ich oszukani, ale od strony technicznej, a następnie górnej klasy, zwłaszcza jeśli kochasz ryk silnika;)

cechy:

  • dziesięć utworów
  • Trzy rodzaje terenu
  • dobry soundtrack i głos
  • prosta intuicyjna obsługa


Gry Wady:

  • Donat
  • Wykres średniej
  • nieprzepracowane kolizji


Konkluzja: gra Off-Road Buggy Rally Racing nie zostaną przypisane do standardów gatunku, jednak dla małych i nowych doświadczeń w wojnie na zły stan dróg jest w porządku, można go pobrać za darmo, tak myślę;)


Reklama

Pobierz Off-Road Buggy Rally Racing 1.0.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes!!
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (2)
Data umieszczenia 2016-07-28 12:09
rozmiar 57.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (2)
ESET-NOD32 → a variant of Android/Inmobi.D potentially unsafe

Cyren → AndroidOS/GenPua.8CB62D50!Olympus

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-07-28 15:12:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/01 09:06
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |