Drift Show
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Drift Show to wyścig dla Androida, który ugryzł nawet twierdzić, że symulator, ale to kwestia trochę przed nim spadną. W każdym razie, ten dryf, który pozwoli pokazać wszystkie swoje umiejętności w zakresie kontroli poślizgu, co będzie głównym dziś. Opracowany w firmie gra o nazwie ByteTyper, którzy specjalizują się w wyścigu, jeśli nie najbardziej popularne. Niemniej jednak projekt jest już tam, więc dać mu szansę wygrać naszą uwagę.

Ponieważ gra jest niczym trudno wymyślić nie, wszystko jest proste. Na początek należy wybrać samochód na drodze, samochody tutaj, chociaż nie posiada ważnej licencji, ale oryginał jest wciąż przypominał wybrać jeden z dwóch trybów gry, a następnie pokazać wszystkim, co umożliwia, zdobyć punkty, zbierać pieniądze i kupić nowy samochód. Zbyt proste, nie sądzisz? Niemniej jednak.
Pierwszy tryb gry wymaga bezpłatnej Drift w zamkniętym obszarze, gdzie trzeba spróbować pokazać maksymalny wynik jednorazowe, które następnie mogą być porównywane z innymi graczami, którzy znajdują się w tabeli liderów. Drugi tryb poprosi, aby zdobyć jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie, w wyniku, też mogą być porównywane z innymi graczami. Jako część sztolni, wszystko co musisz wiedzieć - im wyższa prędkość, z jaką idziesz w poślizg, tym więcej punktów będzie wpisać, jeśli guz - Punkty zostaną zresetowane, ale bez szkody dla samochodu nie dostać.
Również gra ma strojenie, to tylko jakieś dziwne w mojej opinii. Można zmienić światła tak, że są one jaśniejsze, można malować swój samochód (który w ogóle, a strojenie trudno to nazwać), można zmienić litery na tablicy rejestracyjnej, pączek, który jest chem-pomoc i wreszcie można zainstalować zewnętrzną głośnik, samochód brzmiał strasznie ... znam kilka profesjonalnych Drifters w rzeczywistości, i mogę was zapewnić, takie rzeczy, po prostu nie zajmują ...

Konkluzja: ta gra Drift Show Drift, który był gdzieś w środku łańcucha pokarmowego, nie jest normalną grafikę, ładne samochody i prześledzić nawet widok z kokpitu, jednak odgrywają bardzo nudne ... Nie wiem, w jaki sposób deweloperzy będą próbować rozwiązać ten problem, ale mamy nadzieję na najlepsze!


Reklama

Pobierz Drift Show 1.2.14.74 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-Session mode!
-Now you can play with your friends!
informacje ogólne
wersja 1.2.14.74 (15)
Data umieszczenia 2017-02-25 11:57
rozmiar 32.46 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/02 07:11
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |