combo Critters
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry Combo Critters to gra zręcznościowa, w której możesz znaleźć trochę akcji, trochę gier role-playing, trochę przygody, a nawet trochę motywem naukowego, który stał się podstawą do tego, co się dzieje. Przygotowany przez twórców gier z: Lucky Kat Studios, które pojawiają się przestrzegać klasyki, jak gra była ich piksel ... Czym w ogóle jest idealne w tej sytuacji.

Sens gry jest trudna do wyjaśnienia, jak jedno słowo, ponieważ łączy się wiele gatunków, ale postaram się wyjaśnić. Najprawdopodobniej twój bohater jest naukowcem i badaczem, który podróżuje do różnych planet w poszukiwaniu nowych form życia, to jest to i masz do czynienia, nie jest jednak taka prosta. Aby dostać się do swojej kolekcji nowego zwierzęcia będzie musiał walczyć z nim, używając stworzeń, które zostały nabyte uprzednio lub które zostały podane na początku. Jeśli wygrasz, z pewnym prawdopodobieństwem (dla wszystkich jest inaczej), można uzyskać nowe zwierzę, inaczej będzie uciekać. Jest to konieczne do przekroczenia stworzeń i uzyskać nowe, bardziej wydajne i ciekawe widoki, które pomogą Ci pozbyć się mieszkańców innych planet.
W ramach walk tutaj są dość łatwe do uruchomienia są one stopniowo, z każdym po kolei hit siebie, a wszystkie stworzenia są tylko dwie ważne cechy - ilość zdrowia i szkody, jakie powodują, i jeśli taki system jest bardzo prosty do obliczenia, kto komu i jak wiele szkód może spowodować. W bitwie, masz trzy szczeliny i stworzeń, które można wykorzystać według własnego uznania.
Ponadto, gra ma monetę, które naprawdę potrzebują i które zawsze tęsknię - chcesz przejść istoty? Zapłać! Jeśli chcesz, aby zwiększyć szanse na uchwycenie istoty upadłe - Pay! Na ogół, monety wtedy ograniczone zasoby, które powoduje Donato, że ogólnie rzecz biorąc, nie jest zaskakujące.

cechy:

  • sześć różnych planet
  • ponad siedem tuzina stworzeń
  • klasyczne bitwy, jak w starych RPG
  • ładne pixel grafiki - nostalgia!
  • Można walczyć ze swoimi przyjaciółmi istot
  • świetny soundtrack


Gry Wady:

  • planety i ludzie chcieliby więcej
  • nie Donat


Konkluzja: gra Combo Critters pozytywne i ciekawych treści, ale tak naprawdę ma o wiele więcej, ale jestem pewien, że deweloperzy są dość gotowi to zrobić, zwłaszcza jeśli gra będzie bardzo popularny.


Reklama

Pobierz combo Critters 1.3.9 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.3.9 (1030611)
Data umieszczenia 2020-11-30 07:53
rozmiar 44.3 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/04 07:31
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |