Przez mgłę
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra przez mgłę to zręcznościowa gra dla Android, który jest bardzo podobny do wielu projektów z Ketchapp jednak programiści mamy zupełnie inne, zwane BoomBit Gry, z którymi spotkaliśmy się już wielokrotnie i które transakcje także w podobnych projektach.

Gra tutaj jest dość proste i jednoznaczne, ale to nie znaczy, że gra jest łatwa do przejść, nie jestem pewien, że można go przekazać, choć najprawdopodobniej, musi istnieć te rzemieślników. Aby przejść o jeden poziom, konieczne jest, aby zakończyć na poziomie 100%, przy czym odległość tę mierzy się bezpośrednio na ekranie, jednak, aby przejść do końca będzie bardzo trudne, istnieje tak wiele przeszkód do pokonania stają się coraz trudniejsze z każdym procentach. Wygląda to tak, to wszystko trochę węża, ale to raczej nie wąż, a niektóre belki, że nieskończenie większą przodu, trzeba kliknąć na ekranie, gdy jest to konieczne, aby włączyć. Ponadto pożądane jest, aby zbierać niebieskie kryształy, które na pewno się przydać, gdyż odgrywają rolę w lokalnej walucie.
Szczególną uwagę zwrócono i multiplayer, który obejmuje aż trzy wersje walk ze swoimi przyjaciółmi, w szczególności, można grać razem z telefonem, każdy gra na telefonie poprzez Wi-Fi lub Bluetooth, albo na klasyki gatunku - walczysz w internecie, że w zasadzie to ogarnia wszystkie możliwe opcje.
I być może nie mniej ważne niż cokolwiek innego - epickiej ścieżki dźwiękowej, która nie tylko pomaga nastroić w pożądany sposób, ale również zapewnia doskonałą oprawę muzyczną!

cechy:

  • Piękna grafika, niezwykłe światy
  • prosta obsługa
  • wysokiej złożoności
  • Trzy warianty gry z przyjaciółmi
  • Gra przetłumaczone na 24 języków


Gry Wady:

  • Donat jest mały, zwracając wyłączyć reklamy, które na ogół nie przeszkadza


Rezultat: w grze mgła to świetna gra zręcznościowa, która jest zalecane dla wszystkich moich przyjaciół i znajomych, ponieważ im więcej ludzi zadzwonisz - im więcej przeciwników będzie trzeba!


Reklama

Pobierz Przez mgłę 1.4 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.4 (22)
Data umieszczenia 2017-06-10 17:51
rozmiar 55.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-06-10 20:54:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/05 07:40
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |