Zombillie
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Zombillie jest zasadniczo wąż do android, który jest po prostu wszystko jest tak różna, że po prostu nie mógł przepuścić tego projektu, który był również opłaty! Niemniej jednak ...
Deweloperzy zaczęli FOREVER ENTERTAINMENT, którzy są znani z innych dzieł, takich Violett Millie i innych. W każdym razie, jakość nieodłączne w nich pozostaje, płatność dla tego samego pobytu, więc jeśli chcesz to fajne węża, a następnie dostać gotowy wyłożyć dwa dolary. Ale w tym wszystkim chodzi, powróćmy do gry.
W ogóle, jak mam powiedzieć, że gra jest wąż, a wąż-zombie, można sobie wyobrazić coś takiego? Akcja rozgrywa się po apokalipsie, która zmieniła cały świat, a wirus może dostać nawet najprostszych form życia, które również zaczęły dostosowywać się do nowych warunków. Wszystkie zioła do toksycznego składowiska odpadów, zakreślać tylko błoto, beton i fragmenty dawnego dobrego samopoczucia. Liczba gatunków zmniejszyła się znacząco, przeżyło tylko ci, którzy zaczęli jeść mięso, jak nasz węża, które potrzebują dużo mięsa!
Po prostu patrząc na mięso i udać się w podróż po stu poziomach, co w efekcie powinno doprowadzić swój oddział w gospodarstwie mięsa, gdzie można zjeść swobodnie i nie martwić się o ich bezpieczeństwo. Jednak droga będzie długa i skomplikowana, więc weź się w garść! Gra tutaj jest dość ciekawe, w każdym razie, nie uczyni pośpiechu, ale jak zwykle, najważniejsze jest, aby nie potknąć się na ogonie i krawat w węzeł!
Ale to wszystko jest drugorzędna, najważniejsze w tej grze - projekt, który okazał się być niezwykle dokładne i niezwykle atmosferyczne, ponieważ każdy poziom jest stale przypominają o tym, co znajduje się po apokalipsie, że około rażenia i innych obaw, że może być trochę wizualnie wchłonąć!

cechy:

  • sto poziomy
  • Trzy rodzaje terenu
  • wszystkie rodzaje bonusów i gadżetów
  • różnych poziomów
  • dwa rodzaje mini-gier
  • ekscytująca rozgrywka


Gry Wady:

  • żadna wersja trial, gra jest wypłacana tylko


Rezultat: Zombillie gry można nazwać najbardziej jaskrawe i śmiałe remake węża, przypomniała sobie, różne fajne grafiki i pozornie nieistotne fabuła, ale w końcu nie są tylko pozytywne wrażenia, więc nie żal mi dwa dolary!


Reklama

Zombillie dla Celkon Campus A125

Ocena:

(1)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/05 09:54
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |