Suicide Squad: Special Ops
3.9 (5)

Suicide Squad: Special Ops

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Suicide Squad: Special Ops to oficjalna gra w filmie "Suicide Squad", którego oficjalna premiera miała miejsce pierwszego sierpnia. Podstawą do tego filmu, jak również dla DS gra się komiksy, najbardziej znanych bohaterów, takich jak Batman i Superman. Jednak te twardziele w filmie / grze nie będzie, choćby na krótko. Każdy komiks wszechświat jest zawsze na ekranie, jednak istnieje również ogromna liczba innych znaków, nie mniej interesujące i godne uwagi, zwłaszcza teraz, gdy są one aktywnie wprowadzony do mas, a czasami te filmy / serii uzyskuje się nawet lepiej niż podstawa tego, co się dzieje.

Jaki film?
Film opowiada o "złych facetów", którzy są super-bohaterów, a rząd był w stanie złapać, a teraz postanowiła wykorzystać. Oczywiście, każdy z tych łajdaków jest nieocenionym zestaw umiejętności i wiedzy w odpowiedni sposób może być bardzo korzystne, a co rząd postanowił wykorzystać. Ponadto, czarne charaktery nie przeszkadza, tak że mogą być one podawane najbardziej niebezpieczne zadania w ramach świadczenia usług - dobrze, umiera - nie martw się. Gra pozwoli nam być w buty tych samych bohaterów i przejść do wykonywania niebezpiecznych misji, poświęcając się dla dobra przetrwania!

Jeśli chodzi o rozgrywkę, twórcy z Warner Bros. zadowolony, oferując nam pełny shooter z elementami strzelnicy, ale w większości przypadków jest to wszystko jedno, shooter, w każdym razie, można swobodnie poruszać się po miejscu, jedyną rzeczą, niż są ograniczone - zadanie, które, nawiasem mówiąc, wykonujesz wraz ze swoim zespołem. Pierwszy zespół będzie składał się z trzech znaków - Harley Deadshot i Diablo. Jednak to nie będzie innych znaków, na przykład, lubił Joker;)

Jednakże, jeśli zignorujemy hype i euforii filmu, patrząc na grę daleko, to nie jest trudne do zauważenia, a niektóre wady. Na przykład, ten rodzaj grafiki i stylowy, podobnie jak nie jest zły, ale chciałem coś bardziej epicki, aby być uczciwym. Inną wadą (osobista opinia) jest wielkim Harley, który natychmiast zwrócił strasznie ... Harley Quinn nie powinien wyglądać tak, że nie powinno być! Wreszcie, co oczywiste, gdy szum opadnie, o gra może być zapomniane, zwłaszcza deweloperzy, więc czekać na aktualizacje i ulepszenia są prawdopodobnie nie warto.

Konkluzja: gra Suicide Squad: Specjalne ops, że choć projekt reklamowy, ale on wystarczającą jakość, oferuje dobre i wciągający gameplay, plus, ku uciesze fanów, można go pobrać za darmo, i nie ma Donat nie jest!

Wraz z grą należy pobrać cache i rozpakować go do katalogu: sdcard / Android / OBB /


Reklama

Pobierz Suicide Squad: Special Ops 1.1.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
New and updated!
- Extreme Mode added
- Aim assist disable option added
- Continue the game when app is forced closed
- Tweaked bomber enemy,
- Balanced health/ammo spawn
- Various bug fixes
Hotfix 1.1.2 / 1.1.3
- Resolved issues with startup
- Fixed minor bugs.
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (792)
Data umieszczenia 2016-08-13 13:24
rozmiar 26.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-13 16:27:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

rozmiar 99.3 MB
Data umieszczenia 2016-08-03 09:06

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.9★ 78%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/07 06:00
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |