Pies Mendonca
1.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Dog Mendonca jest przygodą dla Android, który ma coś do powiedzenia, nie wahaj się! Podziękować za ten dar jako twórcy Deep Silver (Secret Files Tunguska, Lost Horizon i innych niezwykłych projektów), a także dzieci, które już udało się napisać książkę, a raczej jest dość dobrze znana powieść graficzna Dark Horse Comics! Nawiasem mówiąc, w grze, jak i komiksy, które przynosi nam prawie 20 lat temu, kiedy wielu nastolatków dosłownie zakochał się w tych zadaniach, takich jak Broken Sword jemu podobnych, nie przegap okazji, aby to wszystko powtórzyć!

Najważniejszą rzeczą w tych grach jest historia, która nie jest z pewnością tam i to jest niesamowite! I mamy do czynienia z badaniem niewiarygodnych wydarzeń, które odbywają się w portugalskiej stolicy - Lizbony! Było w tym coś dziwnego, bo ulice są już w jednej chwili wszystkie duchy, wampiry i inne złe duchy, wcześniej zamieszkana ulice. Opłata umiejętne dochodzenie detektywa, który nie boi się komunikować z innego świata, co znacznie pomaga mu w każdym dochodzeniu. Będziesz korzystać z wielu tajemnic, zagadek, postaci, pamiętnych scen akcji i wiele więcej, a to wygląda niesamowite, piękne grafiki, wykonane przez profesjonalnych rękach! Ponadto, gra jest podziurawiony z wielkim poczuciem humoru, dzięki czemu przygoda będzie bardzo wesoła i pozytywna, należy obciążyć Cię dobry nastrój przez długi czas!

cechy:

  • Donat i dodatkowe odcinki za opłatą
  • niezapomniane przygody, która obejmie inne światowe potęgi
  • dziwne znaki
  • dużo humor, dowcipy i gagi
  • Oszałamiająca grafika i głos


Gry Wady:

  • gra jest wypłacane, Cena Emisyjna - 5 $, żaden trial
  • oficjalnie obsługuje wiele urządzeń nie są


Konkluzja: zadzwoń grę Dog Mendonca jest tylko jedno słowo - arcydzieło, że nie zdarza się często. Ale jak zwykle, za dobre rzeczy trzeba zapłacić w każdym razie nie jest nagłaśniany w zrozumiałej formie, bez trików i sztuczek.


Reklama

Pies Mendonca dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Deep Silver na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
1.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/07 08:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |