śmierć Pill
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Śmierć gry Pigułka jest przedsięwzięciem zwykłego początkującego programisty o imieniu Pavel Batsylev, który postanowił spróbować swoich sił na platformie Android, i to jest jego pierwszy projekt na części gry, będziemy wspierać przyjaciół!

Istotą gry jest dość prosta - masz 2 tabletki, są one identyczne w wyglądzie, ale główną różnicą - w konsekwencji przyjmowania: pierwszy nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, a drugi prowadzi do śmierci. Zadanie - jeść ten, który jest przyjazny, a także możliwość korzystania z trujące zapewnić przeciwnika.

Po raz pierwszy gracz decyduje, który z tabletek do konsumpcji i co dać, gracze biorą ten lek. Skutki przyjęcia są w następujący sposób: jeden element nienaruszone, a druga matryca. Ale to nie wszystko. Po otrzymaniu gracze zamieniają się miejscami, a teraz pierwszy gracze muszą wziąć pigułkę, dając rywalowi. Dokładniej, aby na własną rękę rywal dał mu nieszkodliwe pigułkę, a sam wyszedł z trucizny.

Jak podjąć właściwą decyzję?

Losowość i intuicji - to czynniki, które pomagają w tej grze po prostu przetrwać raz. wiele razy pod rząd, aby pomóc zapewnić zwycięstwo:

  • wysokiej blef;
  • Dbałość o szczegóły w zachowaniu przeciwnika;
  • posiadający własną gra strategiczna.


Zapytaj dociekliwe pytania dotyczące bezpieczeństwa wybrane tabletki przeciwnika, oglądać jego reakcję i wyciągnąć wnioski. Połóż się i narażać swoje kłamstwa. mimika, gesty, wygląd - wszystko może wskazywać właściwego wyboru. Można odnieść wrażenie dowodów i jednocześnie nieprzewidywalność gry. Zmylić przeciwnika, ale uniknąć możliwości pomylenia.

Co może być bardziej interesujące i ekscytujące gry w jednej partii, składający się z jednego uderzenia, która nie pozwala na dobra i zła? Zważyć wszystkie argumenty i fakty przeciwnika i podjąć właściwą decyzję. Aby uzyskać jeszcze więcej emocji, można grać na pragnieniu: do początku gry zdecydować "kara", a potem niechęć do przeprowadzenia go doprowadzić grę na zupełnie nowy poziom.

Konkluzja: pigułka gry Death to projekt prosty, ale bardzo ciekawe, a co najważniejsze - całkowicie za darmo, więc pobrać i sprawdzić, jak przebiegły można być na krawędzi życia i śmierci!


Reklama

Pobierz śmierć Pill 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (543)
Data umieszczenia 2016-08-03 09:13
rozmiar 7.46 MB
polski nie
wymagania
android 2.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-03 12:15:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/07 09:12
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |