Polyforge
4.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Polyforge to gra zręcznościowa dla systemu Android, w których można sprawdzić swoje reakcje i dokładności, tak szybko, jak to ma wartość tutaj. Twórcy gry przygotowali początkujący ImpactBlue Studios, dla których stała się dopiero trzeci projekt na androida, że ​​nie przeszkodziło im wypełniać swoje stylowe i wysokiej jakości.

Rozgrywka w grze okazał się zaskakująco prosta, ale to nie znaczy, że będzie przechodzić poziomy proste, powiedziałbym, że wręcz przeciwnie, będzie to bardzo trudne! Pomysł jest prawie taka sama - na środku pola gry obraca postać, początkowo będzie można pokazać w 3D, ale w rzeczywistości będzie to dwuwymiarowy, obraca się w środku. W zależności od poziomu na dane będzie wiele twarzy, na przykład 6 w najprostszej wersji, a teraz najtrudniejsze - w każdym aspekcie trzeba się tam dostać. Wpaść twarze potrzebują żółty trójkąt, który obraca się tylko w jego orbicie wokół rysunku oraz w przeciwnym kierunku. Jeżeli trójkąt jest naprzeciwko boku - kliknij na ekranie, a on trafia go, linia jest w kolorze żółtym. Więc oto sposób, aby wypełnić wszystkie twarze, a jeśli pojawi się w jakiejś twarzy po raz drugi, po czym gra się skończy, będzie musiał zacząć poziom od nowa.
Im wyższy poziom, tym trudniej będzie, dlatego, że nie tylko zwiększa się prędkość obrotową na rysunku, ale również liczbę ścian, a także, bardziej od nich, tak że są mniejsze! A teraz myśleć o sobie jak byłoby trudnym momencie podgadat i ten moment, kiedy trzeba kliknąć na ekranie, nie ma miejsca na błędy!
Oprawione, gra jest bardzo słodkie, miękkie kolory, ładna grafika, wszystkie stylowe i pozytywnie, jednak komórki nerwowe nadal niszczą ogromną liczbę, nie ma wątpliwości.

cechy:

  • przyjazny i zarazem trudnej rozgrywki
  • wysokiej jakości konstrukcja
  • wielka muzyka w tle
  • Oceny z liderami z całego świata


Gry Wady:

  • są reklamy, które mogą być wyłączone za dolara lub tak


Rezultat: Polyforge gra nie zawiera żadnej fabuły czy coś innego, że jest wyjątkowy, jednak rolę czasu zabójcy ona jest gotowa do całkowitego wypełnienia, zwłaszcza jeśli nie boją się wyzwań i nie boją się utknąć na następnym poziomie w tygodniu.


Reklama

Pobierz Polyforge 1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
◉ Unlock brand new Multishot weapons
informacje ogólne
wersja 1.2 (39)
Data umieszczenia 2018-10-16 01:40
rozmiar 60.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/09 07:48
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |