Century City
4.3 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Century City jest bardzo uproszczony symulator dla Androida, w której mamy do czynienia z na pierwszy rzut oka zupełnie niekompatybilnych rzeczy - wydobycie złota oraz budowa miasta! Twórcy gier - Pine rozrywki, nie nowicjusze, jednak na naszej stronie internetowej, że spotykają się po raz pierwszy, tak, że będzie miło cię poznać;)

Nawiasem mówiąc, to dobry pomysł, ponieważ grałem w gry, gdzie trzeba kopać złota jest jednak jego produkcja nie wszystkie końce, logiczne jest, oczywiście, że więcej można uzyskać, tym bardziej bogatszy i lepiej, ale w prawdziwym życie jest jak rodzaj bogactwa jest również problem, ponieważ musi być gdzieś wydać, powinno być chronione. Częściowym rozwiązaniem tego problemu jest po prostu zaprezentowane w tej grze, ponieważ stał się magnatem złoto bohater znajdzie świetny użytek z zarobków, postanowił zbudować miasto swoich marzeń, i to będzie wszystko w twoich oczach i pod kontrolą.
Gra jest po części przypomina zatrzasku, ale bardzo dobrze zamaskowane. Zaczyna się z faktem, że zejść do kopalni i kopać złoto, klikając na ekranie, a po ekstrakcji pewną kwotę, można wznieść się na powierzchni i wybierz menu w budowie, co oznacza tyle. Budynki Oto pełna, jak również, z których większość można uaktualnić, który również ma sens. Każdy budynek, który był na ziemi, będzie generować dochody, do tego nie trzeba to zrobić w pewnym momencie w grze najprawdopodobniej nie będzie musiał zejść do kopalni, a także automatyczne zarobki zabraknie na budowę. Co jeszcze ciekawe - w pewnym momencie miasto zacznie żyć swoim życiem, nie będzie najemcy i samochody, rozpocznie mały zamieszanie. A jeśli znudzi, a także budowę i kopalnia złota, miasto zbudowane przez was będzie w stanie zadowolić cię wielu mini-gier, które będą bawić się w chwilach nudy.

Rezultat: Century City gra, choć nazwany symulatorze, takie w rzeczywistości nie jest jednak zatrzaskowe z niego było bardzo ciekawe i nie wymagają nadmiernej ilości dotknięć ekranu do postępu. Być może jedynym minusem że mogłem zobaczyć w grze - Donat, bez których nie można obyć się bez, co będzie mieć kopalnię złota!


Reklama

Pobierz Century City 1.78 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Thank you for play Century City.
We regularly release updates to the game, which include great new features as well as improvements for gameplay experience and balancing.
informacje ogólne
wersja 1.78 (98)
Data umieszczenia 2019-04-03 15:48
rozmiar 58.06 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.3★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/10 08:49
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |