Drift City Racer ruchu samochodowego
4.6 (5)

Drift City Racer ruchu samochodowego

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

racer Gra Drift ruchu miejskiego samochodu jest jasne zdzierstwo dla Android, który nawet w tytule sugeruje kilka bardziej adekwatnych i lepszych projektów, ale to jest smutne - to działa!
Twórcy gier - biurowy o nazwie LeYoo, Inc, motto, które oferuje Ci cieszyć się gier mobilnych ... Co też ciekawe, ta gra jest umieszczona w drugiej części podobnego projektu, a co się zmieniło. - Trudno powiedzieć, ale jedno zauważyłem na pewno. Pierwsza część gry nie pobrać ponad 500 tysięcy ludzi, że dla takiej "odpadów" jest naturalne, jednak druga część których kwestia została pobrana ponad 10 milionów razy, a liczba ta jest aktywnie zbliża się 50 mln, codziennie gromadzimy A kilka negatywnych obrazów, więc kto to jest trzęsie?

Więc co mi się nie podoba w tej grze?
Start małe - brak oryginalności i różnorodność rozgrywki nie jest tu zadowolić może ścigać się w przeważającej części krótkie, a czasami trudno zrozumieć, co się dzieje i co należy zrobić, ale w rzeczywistości wszystko jest proste - trzeba jak najszybciej dojechać do mety. Szlaki tu z zakrętów, czasem ma ruchu, ale jest tak mała, że ​​nie bierze pod uwagę koszty. Co do projektu, to tkwi gdzieś poniżej średniej, nawet jeśli słabe harmonogram może czasem usprawiedliwić orientacji słaby urządzenie, a następnie banda efektów związanych z nitro lub wykończenia są trudne do zrozumienia, ponieważ gdy użytkownik zdecyduje się przyspieszyć i naciska cenionych czerwony przycisk z nitro azotu, wydaje się, że samochód stara się przenieść do innego wymiaru, ogień spod kół, zamki ... co!? A kiedy przekroczy linię mety, widać słabe salut, podobnie jak dzieci z petardy ... W tej grze fizyki, no, ale nie jest dryfować tylko uzupełnić zapas nitro ponownie i ponownie przyspieszyć, aby zobaczyć błyskawice, jakbyś był w filmie " Powrót do przyszłości ".
Ponadto znajdziesz 17 nielicencjonowanych samochody, które są malowane krzywe i wciąż stara się pojawiać na licencji, które jeszcze bardziej frustrujące. Ale w rzeczywistości, nawet bardziej frustrujące Donat ciężki i dużo reklam, które ukaże się przy każdej okazji.

Konkluzja: Nie wiem, dlaczego 10 milionów ludzi już pobrać tę grę, ale błagam cię, nie wymachiwać Drift gry racer ruchu samochód miejski, a tym samym utrzymać taki rozwój i siłę, aby ponownie i ponownie stworzyć coś takiego.


Reklama

Pobierz Drift City Racer ruchu samochodowego 2.8.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
v 2.8.4
Big surprise to the new version
-Network Battle: racing with world player
-Three events, every events have limited car,
-Rich rewards: more diomnds and coins, and different events have different rewards
-Optimize drift operations, more smooth
-Drift with your friends
informacje ogólne
wersja 2.8.4 (58)
Data umieszczenia 2017-01-22 08:57
rozmiar 43.86 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.58★ 91.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/12 07:50
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |