Off Road 4x4 Jeep Kierowca Hill
4.6 (8)

Off Road 4x4 Jeep Kierowca Hill

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Off Road 4 × 4 Hill Jeep Kierowca jest zadeklarowana jako symulator dla Androida, choć szczerze mówiąc, od wyścigów o wiele więcej niż na symulatorze z symulatora tutaj w ogóle ... bardzo niewielu twórców gier stały TrimcoGames, które, sądząc z repertuaru wyraźnie niezupełnie oddychać dla maszyn z dużymi kołami, spojrzenie na to, co stało się w tym czasie!

Gra tutaj jest bardzo proste i jasne, jesteś zobowiązany do wyboru jeepa i przejść przez niego jednorazowo lub inny poziom, starając się go do trzech filiżanek, ale jeśli można jeden lub dwa - za cokolwiek. Liczba kubków dostaniesz zależy od czasu, w którym masz czas, aby pojechać na tor i otrzymuje ograniczoną ilość czasu, ale zawsze z dobrym marginesem. Ale kubki nie jest najważniejsza, najważniejsze - pieniądze, które otrzymasz na podstawie podanych poziomach. Pieniądze trzeba będzie zakupić nowe pojazdy i zmodernizować istniejące. A przy okazji pieniądze zostaną pominięte na zawsze, co jest dość znaną sytuację.

Ale przyjrzyjmy się grze obiektywny, a dokładniej - rozpocznie się przyczepić.
Grafika, szczególnie ze światem zewnętrznym, jak i fizyka są tu średnio nie więcej, nie mniej. Tor jest dość nudne i najtrudniejsza rzecz dla nich - nie mieszczą się na otwartej przestrzeni, a sama droga jest bardzo przypominający drogach zdalnie, w żadnym wypadku, nie ma problemów z nim nie będzie doświadczać. W przypadku samochodów terenowych, a mianowicie - nie ma zbyt wiele, ale są one podobne do licencji, nie ma nawet "Niva", chociaż w jakimś nietypowym pogody szmatką. Co do tuningu - wszystkie wątpliwe, ponieważ można dostroić klirens (co nie znajduje odzwierciedlenia wizualnie), można dostroić opony (co nie znajduje odzwierciedlenia w wyglądzie) i może być stosowany do zdjęć, jest na szczęście już widział. Ale czemu zwiększa prześwit i umieścić inne opony na drodze, jeśli nie przeszkadzają? W każdym razie, to wszystko jest wirtualne pieniądze, jak również inne jeepy. Który, nawiasem mówiąc, można kupić więcej i Donat, ale szczerze mówiąc, dać 5 $ za samochód i jak każda inna gra jest okrutny. Z premii - otrzymasz trochę gotówki do codziennego spożycia, nie będą już otrzymywać dużo dobrego przejścia poziomów, ale wciąż muszą oszczędzać.

Konkluzja: gra Off Road 4 × 4 Hill Jeep Kierowca nie może świecić kilka oczywistych zalet lub wad, ale jest w nim, a inny problem - to jest nudne, ale to nie uratuje ani harmonogramu, ani strojenie, ani niczego więcej.


Reklama

Pobierz Off Road 4x4 Jeep Kierowca Hill 1.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-Gameplay optimized;
-Graphics polished;
-Bug fixed.
informacje ogólne
wersja 1.4 (5)
Data umieszczenia 2018-08-29 17:03
rozmiar 65.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.63★ 92.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/12 09:26
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |