Wieża Ball
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Ball Game Tower to gra zręcznościowa dla Android, który jest w stanie wzburzyć każdego gracza, nawet, że każdy nerwy ze stali, ale cały sens tej gry leży! Na pierwszy rzut oka wszystko jest bardzo proste, trzeba kliknąć na ekranie tak, że piłka zmienia swój kierunek ruchu i starać się jechać tak daleko, jak to możliwe ... ale wiesz, każdy błąd i wszystko trzeba zacząć od nowa!

Aby wywołać tę grę oryginału nie działa, ponieważ setki podobnych gier, można znaleźć dla Androida, ale nawet połowa z nich będzie popularne, ponieważ gra jest jednym z elementów jest oczywiście ważna, ale w tych przypadkach nie jest najważniejszy, ale co ważne - twórcy BoomBit Games wiedzą, a ja tylko powiem ci;)

Na początek - piękny i elegancki design, który przyciąga, to pozwala na odtwarzanie na różnych urządzeniach, niezależnie od ich pojemności, to jest elementarna pięknie. Prosta i intuicyjna rozgrywka, która nie zrazić trzeba myśleć, niestety, gra, w której trzeba myśleć naprawdę dużo naciśnięciem, ale nie martw się, nie w tym przypadku. Następnie, istnieje kilka trybów gry, które również oznacza szerszy zakres odbiorców, ponieważ osoba będzie łatwiej znaleźć coś dla siebie. Ponadto, nie było bez komponentu społecznego, tak aby za każdym razem po zakończeniu gry i uzyskać zarobione punkty można od razu zobaczyć, co miało miejsce w światowym rankingu, to napina i ostrogi, po prostu chcesz, aby ominąć tego faceta! Dobrze, że nie znudzi, gra ma wiele zabawy kulkami, które wyglądają jak coś z piłki nożnej, a skończywszy na kuli bilardowej.

cechy:

  • proste i eleganckie wzornictwo
  • intuicyjne, ale wymagające gry
  • dwa tryby gry
  • Wsparcie Android TV
  • lista liderów z całego świata


Gry Wady:

  • większość "nyashek" dostępne bez internetu
  • Jest mała Donat


Konkluzja: gra Ball Tower jest piękne i ciekawe zręcznościowa, może przez miesiące, nie będzie cię opóźnić, ale kilka wieczorów spędzają Ci dokładnie ostrą przyjemność, ale najważniejsze - dbać o swoje nerwy!


Reklama

Pobierz Wieża Ball 1.3 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.3 (26)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:50
rozmiar 31.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/15 07:31
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |