Galactic RAGE
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Galactic graczem RAGE iść w zdecydowanej niezbadanym wszechświecie jazdy potężny bojowy statek i zapisać całą galaktykę, odparcia ataków nieznanej rasy agresywnych obcych najeźdźców.

Zostaniesz poproszony, aby przejść do niebezpiecznego i jest z pewnością ekscytujące przygody w długości 10 unikalnych poziomów i walki z flotą myśliwców wroga bojowych. W ten sposób gracz czeka na dziesiątki statków wroga - od zwykłych do wielkich i groźnych przeciwników, bossów z różnych broni i że wystarczy rozłożyć wyobraźnię.

Przy większych przeciwników z ogromną energią, ochrona i zdolności bojowej, oczywiście, to jest trudne. Ale to nie ma znaczenia! Po tym wszystkim, gra oferuje możliwość wyboru szerokiej gamy różnych broni: lasery kosmicznych, potężnych broni i napędem rakietowym pociskiem z funkcją załpowego rakietowej, niszcząc wszystko wokół. A po kolejnej walki i powrotu do ich bazy, gracz jest zawsze czeka na miłe zaskoczenie - zdolność do pompowania i uaktualnić Battle Ship, zmieniając swoje właściwości i ustawienie pistoletu na nowych stanowiskach.

Galactic gry RAGE nie różni się zbytnio od innych ich rodzaj gier tego gatunku. Gracz będzie musiał zarządzać ich okręt w pozycji pionowej, przy użyciu tylko jednego palca, przesuwając go na ekranie, a tym samym niszcząc wrogie statki. Grafiki w grze, jak wspomniano powyżej, prowadzi się w najwyższym poziomie. Gracz ma niepowtarzalną okazję zapoznać się z nieopisaną piękno rubieży wszechświata przez wykwalifikowanych programistów Galactic wściekłości.

Najważniejsze cechy gry:

  • 10 poziomów dynamiczne i zróżnicowane;
  • Wygodna i łatwa obsługa;
  • Oszałamiająca grafika;
  • Ogromna liczba wrogów;
  • 7 bossów epickie;
  • Możliwość pompowania jego statek.


Dolna linia: może grać Galactic RAGE i wyróżnia się od innych przedstawicieli tego gatunku, ale można go pobrać za darmo, a Donata nie jest, więc jest to doskonały wybór, zwłaszcza jeśli twórcy rozwiąże problemy z zarządzaniem tam.


Reklama

Pobierz Galactic RAGE 2.51 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
First Release!
informacje ogólne
wersja 2.51 (11)
Data umieszczenia 2016-08-12 15:50
rozmiar 28.61 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-12 18:51:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/16 07:47
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |