Whirlpool samochodów Derby 3D
0 (0)

Whirlpool samochodów Derby 3D

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Whirlpool samochodów Derby 3D to strzelanka dla Androida z udziałem samochodów, ale nie jest to rasa, że jest to najbardziej prawdziwe przeżycia, bo tutaj jest to konieczne do ubijania swoich wrogów lub upuścić je w przepaść! Twórcy gier - Tapinator, Inc., którzy lubią robić kontrowersyjną grę, która może być przypisana temu.

Gra tutaj jest proste, jasne i bardzo zabawny, nie wiem co. Znajdziesz się na dziwny tor, który jest koło, lekko pochylony do środka, gdzie istnieje przepaść, koło ma wiele przeszkód, które utrudniają znacznie przyspieszyć i uciec od wrogów, których trzeba albo barana, aż ich życie zabraknie albo próbować rzucać w przepaść, że o wiele trudniejsze. Dla wygody, w lewym górnym rogu ekranu będzie znajdować się mini-mapę, która pozwala szybko znaleźć swojego przeciwnika, który w jakiś sposób zawsze ucieka ... ale jeśli się bliżej, można rozpocząć i atakować. Pokonanie wroga, otrzymasz premię, która składa się z resztą swojego życia, a premię za wygraną, można wydać to wszystko na nowe samochody. Nawiasem mówiąc z każdym poziomem gra stanie się trudniejsza, gdy liczba wrogów wzrośnie, ale ze względu na fakt, że samochód jest oczywiście szybsze i silniejsze, problemy z nim nie będzie.

Na pierwszy rzut oka pomysł może wydawać się dość ciekawe, w każdym razie, jest o wiele bardziej interesujące niż tylko jazda na złym miejscu, jak w poprzedniej grze z tego samego autora, ale to problem zupełnie inny poziom, tak lichego grafika, fizyka, kierownicy i świat jak również zbyt prymitywne szkody ... W ogóle, by połączyć te dwie gry, ale do tej pory ani jedno, ani drugie nie zasługują na szczególną uwagę.

Konkluzja: gra Whirlpool samochodów Derby 3D jest trudno dostrzec odpowiednio ze względu na swój wygląd, ale można go pobrać za darmo, jednak masz nalot na mały, ale nadal Donat, który moim zdaniem w takich projektach prostu niewłaściwe.


Reklama

Pobierz Whirlpool samochodów Derby 3D 1.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
• Wide Range Of whirlpool cars to choose from
• Awesome environments: Derby Arena & whirlpool Smash.
• Nerve wrecking high speed smashing action
• Real-time car destruction and damage
• Surreal visual effects
• Realistic car physics and smooth controls
• Improve your car performance and strength through upgrades
• Choose from 3 control options to suit your driving style
• Realistic Car Physics and smooth controls
informacje ogólne
wersja 1.6 (7)
Data umieszczenia 2017-01-25 10:28
rozmiar 49.08 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/17 07:01
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |