quad Police chase symulator 3D
0 (0)

quad Police chase symulator 3D

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Policja quad Chase 3D symulator jest umieszczony przez deweloperów jako symulator, który pozwala wyciąć kvardrotsikle. Jeśli ktoś nie wie, co quadem, że to ten sam rower, tylko cztery koła. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo praktyczne, zwłaszcza w trudnym terenie, ale o co chodzi z tym w mieście - jest nieznany. Twórcy gry została wykonana mało znana firma o nazwie MobileGames (Holandia), a jeśli spojrzeć na ich osiągnięciami, symulacja nie jest tak dużo, że może życie nie wystarczy, aby to sprawdzić. Jednak, według tej grze, możemy śmiało powiedzieć, że oczywiście nie uczą się na własnych błędach, a także, lub jako opcja - są zadowoleni, ale nie z nami;)

Myśl o tym, co się dzieje, jest całkiem zrozumiałe, twoja postać - policjanta, który chroni spokój miasta, a także polowanie na przestępców pomaga mu prawdziwego przyjaciela - quadem! Wykonując swoją pracę, dostaniesz pieniądze i kupić nowe pojazdy się silniejsze i szybsze, ale to wszystkie małe rzeczy, ponieważ to, co się dzieje, jest przede wszystkim śmiech i nic więcej!
Zacznijmy od prostego - do grafiki, to znaczy wtedy, miasto jest wyciągnąć zbyt przeciętne, szczegóły oczywiście nikt nie przeszkadza. Fizyka - tak więc, na poziomie niezgrabne salonach, nic więcej. Samo miasto jest dość nudne, nie ma ruchu, który jest bardzo głupi i głupi wszyscy zachowują przestępców, które trzeba złapać, gdyż ucieczka jest sam na drodze, które zostały złowione bez problemów. O uruchomienie stoczni i krzewów, a następnie spokojnie odejść do zachodu słońca i może być mowy. Prawdopodobnie nie jest to jedyna głupota, bo nie ma tu również rozbić, kiedy można zawiesić do przejeżdżającego samochodu, a samochód leci z dala od ciebie, od zderzenia z cysterny, kierowca (czyli ciebie) z siodła też nie startować w ogniu pościgu to jest nierealne, a uszkodzenie konia żelaza do gromadzenia się, jakby była wykonana z betonu zbrojonego.
A najśmieszniejsze - wciąż Donat, a także film promocyjny, który zapewni więcej pieniędzy, aby kupić inne konkretne quad.

Konkluzja: gra Policja quad Chase symulatora Symulator 3D jest tylko w głowach ich twórców, ale w rzeczywistości jest to dość skromny projekt, wilgoć, bez głośników i jasnej historii, może być jednak dzieci mogą wyglądać i czuć.


Reklama

Pobierz quad Police chase symulator 3D 1.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.1 (1)
Data umieszczenia 2016-08-15 19:19
rozmiar 49.27 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-15 22:21:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje MobileGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/18 09:15
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |