brud Xtreme
3 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Dirt Xtreme to wyścig dla Androida, głównymi uczestnikami które będą dzielni motocykliści i motocykli cienkie, emituje dużo dźwięku i zaczął ugniatać błoto! Trudno zaprzeczyć, ale konkurenci w tej grze wiele, może nawet zbyt wiele, ale twórcy Deemedya INC nie zamierza się poddać, powiedziałbym nawet więcej, mają zamiar wspiąć się na szczyt popularności tej niszy! Nie ma w tym nic dziwnego, że gra był potężny, można poczuć dużą podaż na rozwój ręce profesjonalistów!

  • Po prostu chce zwrócić uwagę na fakt, że w chwili obecnej oficjalna wersja gry nie została jeszcze podjęta miejsce, to jest w fazie rozwoju "bitwy", kiedy wszystkie problemy (i są) uchwalonej tak, że naprawdę pomaga, jeśli wziąć udział w tym testowanie.


Co stanowi takiej gry, a raczej wszystko, czego potrzebujesz!

Grafika - doskonały, najwyższej klasy i szczegóły! Piękne zaprojektowane motocykle, piękny świat wokół nas, a wiele ciekawych miejsc rozsianych po całym świecie, prześledzić szczegółowo kombinezony zawodników i inne małe rzeczy, że wiele zignorować, ale nie tym razem! Jako bonus - wygodnego i rozbudowanego menu, które przypomina przeboje z konsolami.

Motocykle - wiele z nich jest tu i są one różne i można stać się prawdziwym mechanikiem, pozyskiwanie i gromadzenie stary wrak plany, aby przekształcić go w potwora droga, która dosłownie tear przeciwnicy nie tylko dźwięku, ale również prędkość! Tak, majstrować przy części zegarków, wszystko jest ciekawe i realistyczne!

Rynek online na zakupy - to prawdziwe, ponieważ niektóre części roweru, można kupić tylko tam regularnie monitorte go i zabrać najlepsze propozycje, sam rynek nie jest statyczna, to ciągle się zmienia i ewoluuje.

Indywidualność. Oprócz strojenia rower, można stworzyć swój własny, unikalny kształt dla zawodników i fanów i wrogów będzie wiedział, kim mają do czynienia;)

Konkluzja: Brud gry Xtreme jest doskonałym przedstawicielem gatunku, więc jeśli szukasz takiej gry, nadszedł czas, aby rozpocząć swoją karierę drabina ekstremalne!

Wraz z grą należy pobrać cache i rozpakować go do katalogu: sdcard / Android / OBB /


Reklama

Pobierz brud Xtreme 1.4.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
*Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.4.2 (69)
Data umieszczenia 2020-04-13 09:57
rozmiar 23.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

rozmiar 132.76 MB
Data umieszczenia 2016-08-18 16:13

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
3.03★ 60.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/21 09:05
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |