starać
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra starać się zawodnik dla systemu Android, którego nazwa będzie wskazywać na coś, niż mieć do czynienia z - a mianowicie, aby spróbować, a nie tak, i staramy się lepiej! Gra przygotowana już nam znane od deweloperów Noodlecake Studios Inc., dla których zwykłe zbyt wiele fajnych projektów do listy, ale łatwo można je znaleźć, jeśli chcesz.

Rozgrywka w każdej grze można oszacować z innego punktu widzenia, ale jeśli chodzi o klasycznym biegacza, który może być bezpiecznie nadana tę grę, potem docenione hardcore jest więcej niż wystarczająco! Na pierwszy rzut oka wszystko jest dość proste, och, przepraszam, to było szkolenie ... Ogólnie rzecz biorąc, nasz bohater musi przebiegać w miarę możliwości, nie próbując dostać się do następnego pułapkę lub wpadać na przeszkody lub projekcji, ale jak można się domyślać zrobić będzie bardzo trudne.
Nie mogę pomóc, ale zauważ, dziwność naszego bohatera, on wygląda jak mała czarna kiełbasa z chudych ramionach i nogach, które wyglądają tak samo, czerwony trójkąt nos i elfie uszy ... Myślę, że to wszystko, co trzeba wiedzieć o nim.
Pułapki w grze jest dość typowy dla tego gatunku - ciernie, otchłań, wyspy, które wiszą w powietrzu jak to nie jest taki duży zestaw, ale więcej niż wystarczające dla deweloperów, aby uczynić życie bohatera w piekło!
A gra jest niesamowicie wciągająca, to łatwo zauważyć, co przyczynia się do wysokiej dynamiki, super grafika, przypominający stare gry, ale nie było żadnych pikseli, a także osiem-bitowa dynamiczna ścieżka dźwiękowa, która dosłownie zmusza do znowu i znowu uciekać! Po każdej awarii, usłyszysz frazę «starać», który jest prawdopodobnie słyszał nawet podczas snu, a trupy swojej postaci pozostanie na swoim miejscu, więc je zobaczyć będzie można spróbować trochę lepiej i pokonać tę działkę.

Rezultat: Gra starać, jak pisałem, jest to szalony biegacz, i dla większości jest to szalenie piękne, szczególnie dla prawdziwych fanów hardcorowych gier! Warto również zauważyć, że gra ma trochę reklamy, ale nie dostarcza Donat, więc baw się dobrze!


Reklama

Pobierz starać 1.0.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixed a bug that was not letting users revive via video watching. Sorry, we'll TRY HARDER from now on!
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (411)
Data umieszczenia 2016-08-19 22:50
rozmiar 13.99 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-20 01:51:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/22 07:47
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |