Poly & Marble Maze
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Poly Marble Maze to gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym będzie można kontrolować piłkę z marmuru, który chcesz jeździć na chwytliwych poziomów, zbieranie kryształów. Przygotowany przez Game Studio Obumo Games, z siedzibą w Bułgarii.

Gameplay.
Jak powiedziałem, będzie podporzadkowane sojusznika, dlaczego marmuru? Bo czujesz jego ciężar, a brzmi ona odpowiednie, iw imię refleksji znaleziony, praktyczna potrzeba na to w ogóle. Jednakże, nie jest tak istotny. Na każdym poziomie Twoim zadaniem będzie zapewnienie, aby zebrać wszystkie trzy kryształy umieszczone na poziomie i dostać się do czerwonego kolumny pole wyboru, będziesz nie muszą wpaść w otchłań, a wszystkie poziomy projektowanie prostu wiszą w powietrzu, ale jak szybko to zrobić - to zapisy tabeli danych, wyświetlanie najlepszych zawodników z całego świata.

Poziomy są zbudowano tu w drodze komplikacji, pierwsze dwa - szkolenia, a następnie będzie nauczyć się kontrolować piłkę i skakać, a następnie poziomy będą coraz trudniejsze, oferując coraz bardziej skomplikowane projekty, które wymagają więcej czasu i wysiłku.

cechy:

  • Ładna grafika, fizyka i muzyka w tle
  • Stopniowy wzrost poziomów trudności
  • doskonałe sterowanie dotykowe oraz joystick wsparcie


Między innymi, że gra w profesjonalistów, można dodać fakt, że może ona przyczynić się do powstania wizji przestrzennej, jak wielu tu konstrukcja jest dość obszerny i niejednoznaczne. Jednak to nie był bez wad, pierwszym, który rzuca się w oczy - obfitość reklamy, a to nie tylko wygaszacze ekranu, ale także film promocyjny. Jednakże, płacąc około 5 $, można wyłączyć cały ten bałagan, poza Donati w grze można znaleźć.

Konkluzja: gra Poly Marble Maze to przyzwoita gra zręcznościowa z dobrej fizyki i nowoczesny design, to tylko ja osobiście wydawało się nieco nudne, ale jest czysto osobista opinia.


Reklama

Pobierz Poly & Marble Maze 1.1.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (4)
Data umieszczenia 2016-08-20 16:41
rozmiar 28.18 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-20 19:42:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/23 07:39
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |