rywale Masters
3.5 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Rywale gry Masters wyścig jest typem "runner" dla systemu Android, w której masz do kierowania rejestracyjne samochodów bezpośrednią drogę, wykonując zadania zrozumiałe. Ale tu jest coś dziwnego, że jest kłopotliwe i zwykle doprowadza do furii szczerze, zacznę od początku.
Na początek - nazwę dewelopera, który nazywa siebie Vard Dader, który jest dobrze znany, ponieważ istnieje inny deweloper, który nazywa siebie Vart Dader, a drugi gra znacznie więcej, czasami więcej, powiedziałbym, oczywiście, nie jest o wyścigu. Wracając do naszego dewelopera - gra miała tylko trzy, a jeśli spojrzeć na Google Play, to wszystkie trzy gry ten sam obraz i opis, nawet ten, który jest zaangażowany w ogóle nie jest umiar? Nie zdziw się, jeśli nie jest identyczne gry, co jest również podejrzewać, ponieważ rozmiar pliku jest taka sama ... więc założymy, to przegląd przez trzy samej grze o różnych nazwach! Przy okazji opisu i zdjęć - nie wierzę w to, ale tylko tutaj;)

To dziwne, ale gra była mniej lub bardziej normalne, przez siebie, nie to nie jest hitem, a nie kontynuacja fajne grafiki, ale jako zawodnik wyścigów jest w porządku, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co czasem występuje gry.
Będziesz mieć dwa tryby gry, jedna zakłada karierę z wieloma misjami i dobrych zarobków, Drugi tryb - darmowe przejażdżki, gdzie można zarobić też ukończenie zadań. wszystkie samochody tutaj całkiem sporo i są licencjonowane, a nie strojenie, ale mogą być pomalowane w kolorach, które lubisz, choć dla pieniędzy, na szczęście, gry. Nawiasem mówiąc tutaj z pieniędzmi nie będzie żadnych problemów, ponieważ poszukiwanie będzie pompować swoje konto kierowcy, a każdy nowy poziom przyniesie trochę gotówki. Ponadto warto zauważyć, że istnieją trzy opcje zarządzania, a także jest widok z kokpitu, tylko do wybranych wcześniej przed przyjazdem.
Grafiki, fizyki i ogólna jakość wykonania nie jest imponująca, ale nie zamierza naciskać ... tak, że trudno jest powiedzieć coś konkretnego w ramach imprezy, mimo że köpek Donat ...

Konkluzja: najprawdopodobniej gra Rivals kopie mistrzów (parodia) lub jakiś inny, bardziej popularny projekt, który również nie stworzył od podstaw, ale wszystkich, którzy są zainteresowani i którzy chcą zagłębić się w to?


Reklama

Pobierz rywale Masters 8.60 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 8.60 (106860)
Data umieszczenia 2017-03-31 09:15
rozmiar 43.24 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
3.46★ 69.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/23 08:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |