Mechanik samochodów Simulator 2016
0 (0)

Mechanik samochodów Simulator 2016

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra mechanik samochodowy Simulator 2016 to symulator dla Androida, który pozwoli Ci stać mechanika auto, a deweloperzy twierdzą, że firma jest ciekawe i ekscytujące, że pozostaje także zweryfikować to twierdzenie. Mówiąc o twórców, gra przygotowana w PlayWay SA studio i to co najmniej trzeci gra w tym konkretnym temacie, więc można bezpiecznie założyć swoją kontynuację. W poprzedniej części sprzedał ponad 5 milionów, więc prawdopodobne jest to twierdzenie prawdziwe;)

Sama rozgrywka zostanie zawiązany wokół garażu, który będzie w domu przez cały czas trwania gry. Proces ten jest zbudowany jest dość prosta - zmieścić się w samochodzie i opisać swoje problemy samodzielnie na poziomie amatora, twoim zadaniem jest upewnić się, że klient był zadowolony przez cały czas. Wszystkie szczegóły dotyczące samochodu zostaną podzielone na kategorie, które będą je dokładnie rozważyć i naprawa lub wymiana, jeśli naprawa towaru nie może być. A samochód może być kontrolowane ze wszystkich stron, a warto zauważyć, że część techniczną obserwowana jest tutaj bardzo dobre, chciałbym powiedzieć, że jest w porządku, ponieważ wszystkie elementy wyglądają jak prawdziwe i całkowicie spełniają problemy opisane tutaj.
Oprócz standardu naprawy będziesz zaskoczony z koncesjonowanie działalności, w związku z czym naprawi nowsze samochody, oprócz zarabiania dodatkowych pieniędzy będzie można wziąć udział w aukcji, kupując samochody używane z problemami, naprawiać je i sprzedawać, ale nie będą musiały być brane pod uwagę, że koszt nowych części nie zawsze rentownej sprzedaży.

cechy:

  • Zarabiaj doświadczenia robi naprawy samochodów
  • Ssać jego umiejętności
  • kup złamaną samochody, naprawy i sprzedaży
  • Ssać jego studio, ma ponad 20 opcji aktualizacji
  • 7 rodzajów samochodów
  • ponad dwieście części
  • ogromna liczba prac i remontów


Gry Wady:

  • Jest mała Donat
  • istnieje problem z optymalizacją


Rezultat: Gra mechanik samochodowy Simulator 2016 mogą różnić się od pełnej wersji, którą można znaleźć na PC, ale będzie to apeluję do wszystkich młodych techników, oferując przynajmniej pewne doświadczenie zbliżone do rzeczywistości.


Reklama

Pobierz Mechanik samochodów Simulator 2016 1.1.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.1.6 (13)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:51
rozmiar 84.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/24 07:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |