Dzikie Drogi
3.9 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Dzikie Roads to gra zręcznościowa dla systemu Android, który deweloperzy jakoś umieszczony jako przygodę ... Choć szczerze mówiąc, jest to bardziej jak zwykły mieszaniny Rahner i «Hill Climb» gatunku, ponieważ lokalne drogi pozostawiają wiele do życzenia. Przygotowany przez dewelopera gry o nazwie Laurent Bąkowski i nie jest to pierwszy raz, kiedy są wprowadzane do swojej pracy, to już trzy części gry zły stan dróg, które są mniej więcej o tej samej piosenki, tym razem mamy specjalny harmonogram ...

Grafika w grze okazał się być bardzo stary, przynajmniej na to wygląda, to niektóre piksele i nic nie można zrobić. Ale wygląda całkiem ładnie, choć jeśli naprawdę przyczepić, to okazuje się rozróżnić znaków tutaj jest bardzo warunkowe ... Ale to nie przeszkodziło, aby stworzyć grę, dzięki czemu jest idealnym miejscem zarówno dla małych ekranów i tabletów z pełną rozdzielczością.

Gra niewiele różni się od serii zły stan dróg, wprowadzenie Cię na niebezpieczne drogi w przyzwoitej prędkości, aw bagażniku będzie leżeć dwa pudełka, tracąc że stracisz. Warto zauważyć, że jeśli spadek to jeden box - nic strasznego, ale jeśli się bez obciążenia, to jest wasza rasa jest skończona. Ostatecznym celem - aby jechać tak daleko, jak to możliwe, i nie są pisane dla każdego z wielu pojazdów. Nawiasem mówiąc, nie patrz na grafikę, fizyka gry jest dość dobre, więc balansowanie na różne przeszkody, należy uważać, że nie jest w oczywisty sposób nie zaszkodzi. Szlaki w grze za każdym razem losowo generowane i pełne niespodzianek, takich jak wzgórza, wiszące mosty, skocznie, zjeżdżalnie i inne trudne obszary.

cechy:

  • ponad pięćdziesiąt znaków, które mogą być umieszczone za kierownicą samochodu
  • dwa tuziny samochodów, które wymagają, aby odblokować
  • poziomy, które są generowane automatycznie
  • klasyczne grafiki pikseli
  • świetna fizyka
  • no Donat


Konkluzja: gra Dzikie Drogi dość stanie zachować zajęty przez jakiś czas, zwłaszcza jeśli masz cierpliwość i są gotowe do ustanowił nowy rekord, bo tu zasada jest bardzo prosta: powolne i stałe wygrywa - pojechać!


Reklama

Pobierz Dzikie Drogi 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2016-08-22 08:35
rozmiar 7.37 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-22 11:36:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
3.9★ 78%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/24 08:32
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |