Przesunięcie Warp
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Osnowa gry Shift to gra logiczna dla Androida Deep Silver, który nadal zadowolić właścicieli androidy unikalnych projektów. Od ostatnich opinii tych twórców, można przeczytać o Lost Horizon, Secret Files Tunguska, pies Mendonca i kilka innych. Wszystkie te projekty konsekwentnie łączy osiągi jakości, fajne grafiki i wiele innych, które występuje nie zawsze, nie wszędzie i rzadko gdzie to wszystko na raz, ale potem to już wszystko, ale za te pieniądze. Większość projektów zapłacili Deep Silver, to nie był wyjątek, więc jeśli podoba Ci się ta gra - $ 3 do ciebie, bez możliwości, aby pobrać wersję testową. Ale jest jedna rzecz, że osobiście jestem trochę zaniepokojony. Trzy główne gry z tych deweloperów, ta przygoda z elementami questów, lub odwrotnie, jak chcesz, co oznacza, że ​​istnieje spisek, charakter, charyzma, skręcone historie i piękne położenie, a to gra logiczna, w ...

Ale nie bądźmy zdenerwowany przed czasem, bo jedno spojrzenie na tej grze jest na tyle, aby zrozumieć - to jest warte swojej ceny!
Według prostej historii swojego charakteru idzie w magiczną podróż po fantastycznym świecie, co z kolei wymaga, aby myśleć i rozwiązywać zadania na każdym poziomie, zapewniając w ten sposób swoją podróż. Każdy poziom można przejść się trochę lepiej lub trochę gorzej, to pokaże liczbę gwiazd w końcu, ale to zależy bezpośrednio od liczby ruchów można zrobić, tym mniej - tym lepiej. Co jest najbardziej interesujące, bardzo puzzle tu dość prymitywne (na pierwszy rzut oka, oczywiście), na początku zostanie poproszony o 4 kostki w jednym posiedzeniu, bohatera jednego portalu do następnego poziomu, a na jednej z powierzchni zarówno kubor to drzwi dopasowując drzwi ty przejść poziom, ale robią to w minimalnej liczbie ruchów będzie bardzo trudne ...

Między innymi, że gra ma wspaniałą grafiką, która wpływa na wszystko, co istnieje, pracował przez każdego piksela, ale nawet to nie jest najważniejsze, ponieważ to, co najważniejsze - wspaniały soundtrack, który będzie towarzyszył grę od pierwszej do ostatniej minuty i można po prostu cieszyć się nim godziny!

Konkluzja: Tak, gra Warp Przesunięcie nie jest zwykły Quest, ale też nie eliminuje możliwość wspaniały czas, a jeśli lubisz łamigłówki więcej niż dążeniu, w tym przypadku, wybór został już wykonany!


Reklama

Pobierz Przesunięcie Warp 1.0.6 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.6 (18)
Data umieszczenia 2017-06-10 18:09
rozmiar 35.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (3)
TrendMicro-HouseCall → Suspicious_GEN.F47V0423

Cyren → AndroidOS/GenBl.B59EAC17!Olympus

Fortinet → Riskware/Generic.Z.2ECB57!Android

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2017-06-10 21:12:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/27 07:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |