Kierowca samochodu 4 (Hard parking)
0 (0)

Kierowca samochodu 4 (Hard parking)

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Kierowca samochodu 4 (Hard parking) jest parking dla Androida, który należy usunąć wszystkie swój refleks do pełna, oniemiały bardzo trudne rozgrywki, obezwładnić, że tylko przez ten sterownik! Przygotowany w grze i jak OsmanElbeyi widać, jest to czwarta część, tak aby projekt kwitnie i pachnie! Nawiasem mówiąc, ewolucja tutaj widoczny jest raz w profilu autora znajdziesz wszystkie 4 części gry, pierwsza wyróżnia prostych grafik i poglądów "z góry", drugi został wydany w dwóch różnych aplikacji, jeden był z dopiskiem "Easy", drugi "Hard", ale począwszy od trzeciej części prostej wersji odrzucony, więc teraz mamy kremu jak dla strony wizualnej jak i na część trudności, które można napotkać.

Na pierwszy rzut oka, ten parking nie jest znacznie różni się od większości innych, dobrze, z wyjątkiem fajne grafiki, oczywiście, ale już na pierwszym poziomie (a jest ich ponad 400!) Będzie występować duże trudności, jak kolumny, zestrzelić, że nie można, jest bardzo napięty, w przydzielone do ciebie miejsca będą musiały zmieścić dosłownie milimetry, a dzięki doskonałej opracowanie maszyny nie będą tonąć w tekstur, które często ignoruje bliski kontakt, a ponadto bardzo precyzyjne sterowanie, które jest realizowane poprzez przednią i tylną przekładnię, kierownica oraz dwa pedały , Na szczęście, przez czas nie są ograniczone, ale w celu przekazania co najmniej jeden poziom cierpliwości trzeba Titanica!

cechy:

  • sześć różnych miejsc
  • Sześć samochodów szczegółowych
  • czterysta poziomy (wystarczy na całe życie, nie ma wątpliwości)
  • Wspaniała grafika
  • wiele różnych przeszkód


Gry Wady:

  • minimalna Donat
  • bardzo skomplikowana rozgrywka


Konkluzja: Kierowca gry samochodowe 4 (Hard parking) w zakresie zastosowania praktycznie bez wad, ale szczerze mówiąc, moja cierpliwość do tak nie jest po prostu za mało, jestem pewien, że będzie to przyczyną niepowodzenia wielu graczy z tego projektu, ale, jak widać, nie ma więźniów podjąć ...


Reklama

Pobierz Kierowca samochodu 4 (Hard parking) 2.2 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 2.2 (29)
Data umieszczenia 2019-05-15 19:23
rozmiar 76.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/27 11:28
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |