Zombies mnie goni
3.9 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Zombies gry pogoni Me to gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym będzie uczestniczyć w wyścigu sprinterów, to po prostu nadal będzie zombie ... dobra motywacja, prawda? A my przygotowaliśmy się z twórcami gry BoomBit gier, które w ostatnim czasie coś bardziej aktywny, oferując nam coraz więcej nowych projektów!

Wydaje mi się, bieganie i zombie motywu z bardzo związana, ponieważ jest głównym środkiem przetrwania w warunkach apokalipsy stało - do momentu istnieją siły uciekać, by przetrwać, nic szczególnego, ale wydaje się, tylko w ten sposób. W każdym razie, w tej sytuacji, zombie szkolono towarzyszy, tak, że oni także, biegać, i bardzo szybko, pewnie, to byli olimpijczycy ...
Gry był bardzo podobny do szyny, ale posiada kilka różnic. jak w zwykłym Rahnera - to trzeba biegać, to nie zabrać, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że bohater jest sprinter. Jednak cała gra jest podzielona na poziomy, dzięki czemu nie ma nieskończoność, ale wierzcie mi, niektóre z poziomów są bardzo zdolne wydawać się nieskończonością, gra jest bardzo trudne! Zacznij zombie zaledwie kilka metrów od siebie i pracują z tą samą prędkością, tak aby każdy twój błąd doprowadzi do pewnej śmierci, a na ucieczkę będzie w okrągłym Stadionnaya toru ruchu między tymi samymi pięcioma utworami, a ruch jest konieczne, ponieważ w całej drogi będzie usiana przeszkodami, a im wyższy poziom - tym więcej przeszkód! Podczas biegu można zbierać monety i gwiazdki, a tu monety są bardzo użyteczne, ponieważ jeśli spadnie do 10 monet, można przewijać się trochę do tyłu i starać się nie powtarzać swój błąd, jeśli spadł po raz drugi, to koszt 20 monet i itd. Jedyną korzyścią jest to, że teoretycznie można zapamiętać wszystkie przeszkody, tak, że prędzej czy później będziesz w stanie ukończyć poziom ... Nawiasem mówiąc, podobnie jak wiele innych gier od programistów baz danych, ta gra została przetłumaczona na 24 różnych języków, dzięki czemu pojawiają się problemy z lokalizacją nie powinno.

Wśród wad można zauważyć niewielką Donat i reklamą, które czasami zdarza się przy zmianie poziomów, choć deweloperzy reklamują swoje inne projekty, więc jest w porządku.

Konkluzja: gra Zombies pogoni za mnie to świetna gra zręcznościowa, jest to po prostu bardzo skomplikowane, więc przekonaj się, czy jesteś gotowy na śmierć kilkanaście razy z rąk zombie na każdym poziomie?


Reklama

Pobierz Zombies mnie goni 1.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.1 (14)
Data umieszczenia 2016-08-24 09:40
rozmiar 39.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-24 12:42:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.86★ 77.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/28 07:36
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |